Hande Erçel Söz Dizisine Girecek Mi?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Son zamanların gözde isimlerinden Hande Erçel’n Söz dizisine katılacağı yönünde iddialar ortaya atıldı. Çok güçlü bir oyuncu kadrosuna sahip olan diziye genç oyuncu Hande Erçel girecek mi? Hande Erçel’i yeni sezonda Söz dizisinde görecek miyiz?

Söz dizisi sezon finalinde Bahar Deman’ın kurşunuyla Yavuz’un kollarına düşmüş ve ağır yaralanmıştı. Yavuz uzun ve zor uğraşlar sonucunda Bahar’ı hastaneye getirmişti. Fakat iddialar Bahar karakterine hayat veren Aybüke Pusat’ın diziden ayrılacağı yönünde. Bahar’ın eksikliğini kapatması için Hande Erçel’e teklif götürüldüğü ve görüşmelerin yapıldığı iddia edil.

Henüz ne dizinin yapımcısından ne de Hande Erçel’den resmi bir açıklama gelmedi. Fakat Aybüke Pusat’ın eylül ayında Berlin’e gideceği sağlam kaynaklar arasında yer alıyor.

Son olarak Siyah İnci dizisinde rol alan oyuncunun dizideki performansı herkes tarafından eleştirilmiş ve uzun süre başarısızlığı gündemden düşmemişti. Bunun üzerine Hande Erçel’in Söz dizisine katılacak olması ne kadar doğru bir tercih tartışılır.

Hande Erçel Kim? Genç oyuncu Hande Erçel, 1993 yılında Balıkesir, Bandırma’da dünyaya geldi. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesinde Geleneksel Türk Sanatları Bölümünden mezun oldu.  2015 yılında katılmış olduğu Miss Cilivaliton Of The World yarışmasında 2. Olmuştur.

Çılgın Dersane Üniversitede ve Hayat Ağacı dizilerinde yardımcı oyuncu olarak rol almıştır. Çılgın Dersane dizisiyle başlayan dizi oyunculuğu macerası dizinin reyting kurbanı olmasıyla son bulmuştur.

Güneşin Kızları dizisiyle yıldızı parlamıştır. Ardından Aşk Laftan Anlamaz dizsiyle kendini geliştirmiştir. Ve son olarak Tolgahan Sayışman ile birlikte Siyah İnci dizisinde rol almış fakat dizi düşük reytinglerden dolayı kısa sürede final bayrağını çekti. Hande Erçel’in Siyah İnci dizisindeki performansı herkes tarafından eleştirildi. Kendisini geliştirmesi beklenirken vasat bir oyunculuk sergilemesi herkesi şaşırttı.

Sizler Hande Erçel’in Söz dizisinde katılmasını ister misiniz? 

Etiketler: hande erçel söz dizisine katılacak mı hande erçel söz dizsinde


Yorumlar

  • Nevin

    Kesinlikle hande ercel in soz dizisine bi izleyici olarak dahil edilmesini istemiyorum. Oyunculugu o kadar berbat vede sogukki...

  • Baheddin

    Ismim Baheddin Ben Soz Dizisine katilmak istiyorum Lutfen yardim edin boyum 181 cekim 70 cocuken diziye katilmak istiyorum

Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL