Hanedan Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Hanedan Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Yapımcılığını İstanbul’lu Gelin, Mehmet: Bir Cihan Fatihi, Vatanım Sensin, Gülüzar dizilerini yapan O3 Medya’nın üstlendiği daha önce ismi Gazino olan dizi Hanedan büyük bir merakla bekleniyor. 2018 yılı ocak ayında yayın hayatına girecek dizi de Beren Saat’in oynamasına kesin gözüyle bakılıyor. Oyuncular arasında Merve Boğulur’un da olduğu bilgisi bulunuyor.

Hanedan Dizisi Oyuncu Kadrosu?

Gazino ismini Hanedan olarak değiştiren dizi de bir birinden önemli isimlerle anlaşmaya varıldığı zaman içerisinde tüm pürüzle halledildikten sonra dizi hakkında detaylı bilgiler kamuoyu ile paylaşılacağını düşünüyoruz. Beren Saat’in oynamasına kesin gözüyle bakılırken en çok merak edilen konulardan bir tanesi de Beren Saat’in partnerinin kim olacağıdır.

1. Beren Saat:

1994 yılında Ankara’da doğan oyuncu eğitimini Başkent Üniversitesi İşletme Bölümünde tamamladı. 2004 yılında Aşkımızda Ölüm Var, 2005 yılında ise Aşka Sürgün adlı dizilerde rol aldı. 2008 yılında ise ilk sinema filmi olan Güz Sancısında oynadı. En çok tanınmışlığını ise Aşk-ı Memnu dizisinde Bihter rolü ile yaptı.

 

İngilizce ve İspanyolca bilen Beren Saat, tenisi ve sinema izlemeyi çok seviyor. Beren Saat son olarak Muhteşem Yüzyıl adlı dizide rol almıştır. 1.67 boyunda ve 55 kg ağırlığındadır. Kenan Doğulu ile evlidir.

2. Merve Boluğur:

1987 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü mezun olarak tamamladı. 2006 yılında Acemi Cadı adlı dizi de rol aldı. 2007 yılında Gomeda adlı filmde rol aldı.

Aşk Yeniden adlı dizide Türkan Şorayla birlikte oynadı. Kül ve Ateş, Küçük Sırlar ve Muhteşem Yüzyıl oyuncunun diğer rol aldığı projelerdir.

Etiketler: hanedan dizisi beren saat hanedan dizisi konusu hanedan dizisi oyuncu kadrosu


Yorumlar

  • g

    sahane bir dizi geliyor desene 2019 ocak'da

Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL