Hangi Eski Diziler Tekrar Yayınlanıyor? Yeniden Yayınlanacak 10 Nostaljik Dizi

Hangi Eski Diziler Tekrar Yayınlanıyor? Yeniden Yayınlanacak 10 Nostaljik Dizi

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Yaşanan bu pandemi döneminde hepimiz evlerdeyiz. Hal böyle olunca çoğumuz evden çalışıyor ve bol bol boş vakit kalıyor. Kalan bu zamanda ne yapacağız diye düşünürken televizyon kanalları eski dizileri yayınlayarak adeta imdadımıza yetişti. Nostalji kuşağı adı altında yayınlanan bu dizileri evde oturan milyonlar izliyor. Peki hangi eski diziler tekrar yayınlanıyor? Hangi kanalda yayınlanıyor? Sorusunu merak ediyor musunuz? Sizler için bu sorunun cevaplarını detaylı bir şekilde araştırdık. Hangi eski diziler tekrar yayınlanıyor?

 

1-    Ferhunde Hanımlar

Sevilen nostaljik dizilerden biri olan Ferhunde Hanımlar dizisi TRT 1 kanalında her hafta içi saat 08:30’da yayınlanıyor.

 

2-    Perihan Abla

Bir diğer nostaljik dizi Perihan Abla dizisi de dönemin en sevilen dizilerinden biri. Bu dizi de her hafta içi TRT 1 ekranlarında saat 11:00’de yayınlanıyor.

 

3-    Yedi Numara

Yedi Numara dizisi Türk televizyonlarının adeta efsaneleşmiş dizilerinden biri. Yedi numara dizisi de her cumartesi 14.15’te TRT 1 ekranlarında yayınlanıyor.

 

4-    Yeditepe İstanbul

Oldukça eski dizilerden biri olan Yeditepe İstanbul dizisi de tekrar yayınlanacak olan nostaljik dizilerden biri. Yeditepe İstanbul dizisi her cumartesi günü saat 16:05’te TRT 1 ekranlarında yayınlanıyor.

 

5-    Aşk-ı Memnu

Türk dizi tarihinin efsaneleşmiş dizilerinden biri olan Aşk-ı Memnu dizisi ayrıca Kanal D’nin zamanında en çok reyting alan dizilerinden biriydi. Özellikle final bölümüyle ülke çapında büyük infial yaratan Aşk-ı Memnu dizisi yine kanal D ekranlarında hafta içi her gün saat 10:45’te yayınlanıyor.

 

6-    Dudullu Postası

Dudullu Postası nostaljik bir dizi olmasa da Blu TV’de yayınlanan ve en ünlü internet dizilerinden biri. Dudullu Postası dizisi her Perşembe günleri saat 20:00’de Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşuyor.

 

7-    Kuzey Güney

Kuzey Güney dizisi de çok eski olmasa da zamanında çok izlenen dizilerinden biriydi. Kuzey Güney dizisi her Çarşamba günü saat 22:45’te Kanal D ekranlarında yayınlanmaktadır.

 

8-    Beyaz Show

20 yıl boyunca yayın hayatına devam eden Beyaz Show, Cuma gecelerinin vazgeçilmez TV Showlarından biriydi. Ancak ne yazık ki bu program geçtiğimiz yıllarda bitirilmişti. Beyaz Show’da pandemi döneminde her Cuma günü saat 00:15’te Kanal D ekranlarında yayınlanmaktadır.

 

9-    Avrupa Yakası

En çok özlenen eski dizilerden biri de şüphesiz Avrupa Yakası. Avrupa Yakası dizisi pandemi döneminde her hafta içi saat 19:00 ATV ekranlarında yayınlanacak.

 

10- Doktorlar

Doktorlar dizisi artık Türk televizyonları için bir klasik haline geldi. Pandemi döneminde de Doktorlar dizisi her hafta içi 17:30’da Teve 2 ekranlarında yayınlanacak.

 

Etiketler: eski diziler hangi kanalda yayınlanıyor tekrar yayınlanan diziler yeniden yayınlanan diziler yeniden yayınlanan eski diziler 2020


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL