Hatice Gelinim Mutfakta’ya Geri Dönecek Mi?

Hatice Gelinim Mutfakta’ya Geri Dönecek Mi?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Gelinim Mutfakta yarışmasında Hatice’nin yarışmadan çekilmesi gündeme bomba gibi düşmüştü. Yarışmanın en sivri dilli ve olay çıkaran ismi olsa da Hatice’nin yarışmadan çekilmesi herkesi üzdü. Henüz yarışmadan neden ayrıldığını açıklamayan Hatice ve kayınvalidesi yarışmaya geri dönecek mi? Gelinim Mutfakta Hatice yarışmaya geri dönecek mi? 

Gelinim Mutfakta yarışmasında daha önce Elif de ani bir kararla elenmediği halde yarışmadan ayrılmıştı. Elif’in ayrılmasının ardından 2 temmuz pazartesi Fatih Ürek Hatice’nin yarışmadan çekildiğini açıkladı. Hatice sosyal medya hesabından yarışmadan neden çekildiğini 6 temmuz cuma açıklayacak. Bu zaman diliminde kanalın Hatice ve kayınvalidesini ikna etmeye çalıştığı biliniyor.

İzleyici çekmekte oldukça başarılı olan Hatice ve kayınvalidesinin yarışmadan çekilmesi kanal ve programın yapımcısının işine gelmedi. Bu konuda Hatice ve Kayınvalidesine ısrarda bulundukları biliniyor. Fakat Hatice’nin ailesine ve çocuğunu daha fazla vakit ayırmak için yarışmadan ayrıldığı tahmin ediliyor.

Gelinim Mutfakta yarışmasının başından itibaren yarışan isimlerinden olan Hatice, Gelinim Mutfakta’ya geri dönecek mi? Sosyal medya hesaplarından fotoğraflar paylaşmaya devam eden ve tatilde olduğu anlaşılan Haitce’nin yarışmaya geri dönmeyeceği biliniyor.

Yarışmada kaldığı süre boyunca bir çok yarışmacıyı eleyen Hatice Gelinim Mutfakta yarışmasına geri dönerse izleyenleri çok sevindirecek.

Sizler Hatice’nin yarışmaya geri dönmesini ister misiniz?

Etiketler: gelinim mutfakta hatice yarışmaya geri dönecek mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL