Bir Aile Hikayesi Nerede Çekiliyor? Dizi Seti Nerede?

Bir Aile Hikayesi Nerede Çekiliyor? Dizi Seti Nerede?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Amerika’nın ünlü drama serisi “This Is Us” ın ülkemize uyarlanmış hali olan Bir Aile Hikayesi dizisi ünlü oyuncu kadrosu ve duygu dolu bölümleri ile fox ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Dizinin arkadaşlık, sevgi, dostluk, aşk, aile gibi insani değerleri işleyecek olması bütün dikkatleri üzerine çekmesine yetti bile.

Bir Aile Hikayesi dizisi Türkiye de bir ilk olarak görülüyor sebebi ise Amerika’dan uyarlanan ilk dizi film olmasıdır.Dizinin yapımcılığını Medyapım, yönetmenliğini ise Merve Girgin üstlenmiştir. Dizinin hikayesini kaleme alan isim ise Deniz Madaoğludur.

Bir Aile Hikayesi dizisi nerde çekiliyor? Dizi İstanbul’un birkaç semtinde birden çekilmeye başlamıştır. Bunlar Beylikdüzü, Kadıköy, Etiler’dir.

Amerikanın en çok izlenen dizi filmi olma özelliği taşıyan “This Is Us”ın ülkemize uyarlandığı Bir Aile Hikayesi dizisinin Türkiye’de  nasıl bir izleyici kitlesine ulaşacağını zaman geçtikçe öğreneceğiz. Alınan ilk haberlere göre merakla beklenen dizi şimdiden kendine özgü bir kitle oluşturdu bile.

Dizi ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşmak için bizi takip etmeye devam edin. Bizse en hızlı ve güvenilir bilgileri sizinle paylaşmaya devam edeceğiz…

Etiketler: aile dizisi çekimleri nerede aile dizisi nerede çekiliyor aile dizisi seti nerede Bir Aile Hikayesi dizi seti nerede Bir Aile Hikayesi nerede çekiliyor


Yorum yaz