Bir Aile Hikayesi Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri?

Bir Aile Hikayesi Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Daha ekranlara gelmeden konusu ve Amerika’dan uyarlanmış olması ile izleyici kitlesinde merak uyandıran Bir Aile Hikayesi dizisi oyuncuları ile de bir hayli dikkat çekmiştir. Bir Aile Hikayesi dizisi oyuncu kadrosunda kimler var?

Bir Aile Hikayesi dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan isimler ise şöyledir; Songül Öden, Celil Nalçakan, Birkan Sokullu, Olgun Toker, Elçin Afacan, Alper Saldıran, İrem Sak, Ali Seçkin Alıcı, Serkan Ercan’dır. Bir Aile Hikayesi dizisinin usta oyuncu kadrosu dizinin gündemden düşmeyecek bir şekilde izleyici kazanmasına neden olacağa benziyor.

Fransa’nın Cannes kentinde her yıl düzenlenen dünyanın en önemli ve prestijli televizyon fuarı olan MIPCOM’da dünyaca ünlü dağıtımcı ve alıcılarının beğenisine sunulan Bir Aile Hikayesi dizisi burada da dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Başrol oyuncuları Songül Öden ve Birkan Sokullu’nun katıldığı fuarda kırmızı cesur elbisesi ve güzelliği ile Songül Öden yakışıklılığı ile Birkan Sokullu bütün ilgiyi üstlerine topladı. Yabancı basının ilgi odağı olan oyuncularımız bir çok dergi ve gazeteye de röportaj vererek filmlerini tanıttı.

Dizi bu başarılı ve gösterişli tanıtım sayesinde önümüzdeki dönemde dünyanın bir çok ülkesinde yayınlanacağa benziyor. Amerikan yapımı This Is Us’ın Türkiye uyarlaması olan Bir Aile Hikayesi’nin konusu ise kısaca şu şekilde olacak;

Bir Aile Hikayesi Cem ve Reyhan kimdir? (Celil Nalçakan, Songül Oden)

4 insan hayatlarının en güzel gününü yaşamak üzeredir. 35’ine yeni basmış bu 4 kişi, hayatlarının dönüm noktalarında herşeyin güzel olacağını düşündükleri anda yıkıcı gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalırlar. Cem ve Reyhan doğum günü kutlamak üzeredirler. Reyhan üçüzlere hamiledir ve sorunsuz bir şekilde üçüzleri kucaklarına alacaklarına inanırlar. Ama kader onlar için bambaşka bir yol çizmiştir.

Bir Aile Hikayesi Berk (Birkan Sokullu) Kimdir?

Berk ise büyük bir markanın 5 yıldır reklam yüzü olarak sektörde yerini almıştır. Ancak tek hedefi oyuncu olmaktır. Hayallerinin fırsatı eline geçer ancak yapım şirketinden izin çıkmaz. Berk’in önünde 2 yol vardır. Ya herşeye eyvallah deyip eski hayatına devam edecektir ya da özgürlüğü seçip bedelini ödeyecektir.

Bir Aile Hikayesi Mahur(Olgun Toker) Kimdir?

Karısı ve çocukları ile mutlu bir hayat yaşayan Mahur biyolojik babasının peşindedir. Onun kim olduğunu öğrenmek istemektedir. Bu gerçeği doğum gününde öğrenir ancak babasını bulduğunda öğreneceği gerçek onu büyük bir hayal kırıklığına uğratır.

Bir Aile Hikayesi Beste(Elçin Afacan) Kimdir?

Beste kiloları ile başı dertte olan birisidir. 35 yaş gününde bir karar alır ve mutlaka kilolalarından kurtulacaktır. Onu bu kararından hiç kimse geri çeviremeyecektir ancak aşkın Beste için bir planı vardır. Bu 4 insanın başına gelenler onları çok zorlayacaktır. Ancak onlarda bir şeyin farkındadır ki dünyayı güzellik kurtaracaktır ve bir insanı sevmekle başlayacaktır herşey.

Bir Aile Hikayesi Müjde (İrem Sak) Kim?

Kendinden emin, sezgileri kuvvetli bir kadın. Cengaver bir anne … Kocasını çok iyi tanıdığı, zaaflarını iyi bildiği için hep en doğru zamanda müdahale ediyor. Duygularıyla hareket etmekten ziyade akılcı. Yüzleşmelerden kaçınmıyor, lafı eğip bükmüyor. Karşısındakini yaralasa da her zaman dürüstlükten yana.

Bir Aile Hikayesi Erdem(Alper Saldıran) Kimdir?

Yaşadığı büyük depresyonun ardından her şeyini kaybetmiş ve küllerinden doğmuş. Pasta yaparak hayata dönmüş ve sonunda kendi pastanesini açmış. Tatlıya, keyif verici şeylere çok düşkün, acıyla mesaisinin bittiğine inanıyor. Kalbi çok kırık olduğundan birine yeniden güvenmesi zor. Hayat ise sürprizleriyle ezberini bozacak.

Bir Aile Hikayesi Şakir(Ali Seçkiner Alıcı) kim?

Çok iyi bir kemancı olup hayatını düzene sokabilecekken, yanlış yollara sapmış. Hayatı pişmanlıklarla dolu. Tam benden bu kadar dediği bir sırada karşısına çıkan büyük bir sürpriz ona yaşamak için sebebi oluyor, yeniden…

Bir Aile Hikayesi Nedim(Serhat Ercan) kim?

Cem’in en yakın dostu, dert ortağı. Delikanlılıktan beri beraber hayaller kurmuşlar, beraber karanlık yollardan dönmüşler. Cem ona ‘kader arkadaşım’ diyor; çünkü beraber aşık olmuşlar, aynı zamanlarda evlenip baba olmuşlar. Ama Cem’den sakladığı büyük bir sırrı var.

Bir Aile Hikayesi Derya(Seren Şirince) kim?

En büyük aşkı oyunculuk. ‘Aç kalırsın, iş bulamazsın’ gibi uyarılara kulağını tıkamış, şimdi bedelini seve seve ödüyor. Kirasını zor ödüyor, arkadaşları onu dizilere burun kıvırdığı için fazlaca “idealist” buluyor. Mesleğine ve mesleğinin çilesine aşık. Berk gibilere tahammülü yok ama tesadüfler onları bir araya getirecek.

Etiketler: aile dizisi oyuncu kadrosu aile dizisi oyuncuları Bir Aile Hikayesi Dizisi Oyuncu Kadrosu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL