Hayat Işığım Dizisi Oyuncu Kadrosu,Konusu ve Yayın Tarihi

Hayat Işığım Dizisi Oyuncu Kadrosu,Konusu ve Yayın Tarihi

Yazar: Emre Dizi Haberleri

MF Yapım imzası taşıyan Hayat Işığım isimli diziyle ilgili detaylar gelmeye devam ediyor. Sezonun en başarılı yapımlarından biri olan Kadın dizisiyle yakaladığı başarıyı yeni sezonda Hayat Işığım isimli diziyle devam ettirmek isteyen MF Yapım; oyuncu kadrosunu açıkladı. İşte Hayat Işığım dizisi oyuncu kadrosu konusu ve karakterleri hakkında merak edilenler…

Hayat Işığım dizisi oyuncu kadrosu için profesyonel bir ekip özenli bir çalışma yürütüyor. Son olarak Tehlikeli Karım dizisinde istediği sonucu alamayan MF Yapım Hayat Işığım dizisiyle oldukça iddialı. Hayat Işığım dizisi hangi kanalda yayınlanacak sorusu da herkes tarafından merak ediliyor. Dizi büyük ihtimal Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Hayat Işığım dizisi oyuncu kadrosunu yayınlamadan önce dizinin konusunu hatırlayalım.

Hayat Işığım Dizisi Konusu

Dizide bir yüzbaşı Hakkari’de görev yaparken bir çatışmaya girecek. Emrindeki bir çok asker şehit ölürken kendisi de ağır yaralanacak. Uzun süren bir tedavinin ardından hayata tutunmayı başaracak fakat aldığı hasarlar nedeniyle artık görevine dönmesi mümkün değildir. Malulen emekli olan Yüzbaşı sakin bir kasabaya yerleşir ve burada deniz fenerinde bekçilik yapmaya başlar. Burada Elif isimli bir kıza aşık olur ve hayatı bundan sonra farklı bir boyut kazanır.

Hayat Işığım Dizisi Oyuncu Kadrosu

Tolgahan Sayışman Kim?

17 Aralık 1981 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir.  Baba tarafı Selanik’li anne tarafı Trabzonlu olan başarılı oyuncu son olarak Siyah İnci dizisinde rol almıştır. Uzun bir aranın ardından Hayat Işığım isimli dizide rol almıştır.

Etiketler: hayat ışığım oyuncu kadrosu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL