Hayat Sırları 27 Aralık Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor? Bitti mi?

Hayat Sırları 27 Aralık Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor? Bitti mi?

Yazar: Emre Hayat Sırları

Star Tv ekranlarının Çarşamba günleri ekranlara gelen dizisi Hayat Sırları’nda heyecan kaldığı yerden devam ederken dizinin 27 Aralık 9. Bölümü ile ekranlara gelmesi beklenirken saat 20.00 olmasına rağmen ekranlarda Hayat Sırları dizisi yayınlanmıyor. Peki Hayat Sırları neden yayınlanmıyor? Neden yok? Ne zaman yayınlanacak? Bitti mi? Yazımızda.

Hayat Sırları 27 Aralık Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor? Bitti mi?

Star Tv ekranlarında yayınlanan dizi Hayat Sırları 27 Aralık Çarşamba saat 20.00’de yayınlanması beklenirken dizi beklenen saatinde ekranlara gelmedi. Hayat Sırları dizisi sevenlerini üzen gelişme sonrasında izleyiciler Hayat Sırları’na ne oldu? Bitti mi? Yoksa gün mü değiştirdi gibi soruları sormaya başaladı. Hayat Sırları dizisi sevenlerini sevindiren gelişme ise Hayat Sırları dizisinin saat 22.15 gibi ekranlarda yayınlanacağı oldu. Evet Hayat Sırları izleyici ile saat 22.15’te buluşacak. Peki Hayat Sırları neden saat değiştirdi?

[pembetext]Hayat Sırları Kuzgun Lokantası Nerede? Tıklayınız![/pembetext]

Hayat Sırları dizisi Çarşamba günleri ekranlara gelirken dizinin bir türlü reytinglerde istenen oranlara ulaşamaması ve ilerleyen günlerde final yapacak olması nedeniyle böyle bir karar alındığı iddia ediliyor. Hayat Sırları dizisi Çarşamba ekranlara gelen Diriliş ve Meryem gibi reytingleri yüksek diziler karşısında gerekli performansı bir türlü gösteremedi. Dizinin konusu ve kadrosu ile iddialı bir dizi olmasına karşın izleyici kitlesini bir türlü oluşturamadı. Dizinin yakın zamanda final yapması bekleniyor.

[mavitext]Hayat Sırları Seher Çocuğunu Bulabilecek mi? Tıklayınız![/mavitext]

Hayat Sırları yıllardır sırtlarında taşıdıkları, kimseye anlatamadıkları büyük sırları, ilmek ilmek ördükleri mutlu yuvalarına bomba gibi düşen Kuzgun ailesinin sevgiyle sarmalanmış, sıcacık ama bir o kadar da tehlikelerle dolu hikayesi. Bir tarafta Burak ve Seher’in kalpleri acıtan, tutkulu ve gizemli aşk hikayesine tanık olurken, diğer taraftan Kuzgun ailesinin yaşadığı Hayat Apartmanı’nın ve Kuzgun Lokantası’nın mutfağının her bir merdivenine, duvardaki her çatlağına sızan sımsıcak sevgi dolu hikayesine ortak oluyoruz. İstanbul’un gözden uzak semtlerinden birinde açtıkları esnaf lokantasında yirmi masalık dünyalarında büyük bir özenle hayat mücadelesi veren Kuzgun ailesi her şeye rağmen ayakta durmaya, hayatta kalmaya çalışıyor.

[saritext]Hayat Sırları İzlendi mi? Tuttu mu? Reyting Sonuçları! [/saritext]

Hayat Sırları Yeni Saati İle Ekranlarda Olacak

Etiketler: hayat sırları 27 aralık neden yayınlanmıyor hayat sırları 9. bölüm neden yok hayat sırları final mi yaptı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL