Hayat Sırları Ayşen Kim? Oynadığı Diziler?

Hayat Sırları Ayşen Kim? Oynadığı Diziler?

Yazar: Emre Hayat Sırları

Star Tv ekranlarında yeni bir dizi başlıyor. Meryem, Diriliş gibi reytingleri yüksek dizilerin yayınlanacağı gün olan Çarşamba günü yayınlanacak olan dizinin reyting sonuçları merak konusu olurken diğer merak edilen konulardan bir tanesi de dizi de yer alacak oyuncular. Bu oyunculardan bir tanesi Ayşen karakterini canlandıran oyuncudur. Peki dizide Ayşen karakterini canlandıran oyuncu kimdir? Gerçek adı nedir? Tanıyalım..

Hayat Sırları Ayşen (Gökçe Yanardağ) Kim? Oynadığı Diziler?

1975 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 1991 yılında ise mankenlik ajansına yazılmış ve bir süre bu işi yapmıştır. Mankenlik yaptığı yıllarda yurt içi ve yurt dışı defilerlerde yer almıştır. 1996 yılında Türkiye Güzellik yarışmasında 4. olan oyuncu, aynı yıl Japonya’da düzenlenen güzellik yarışmasında Türkiye’yi temsil etti ve 10. oldu.

Damak Tadı isimli yemek programı sunan oyuncu, çeşitli reklam filmlerinde oynadı. 1997 yılında ise ilk dizi oyunculuğuna adım atan oyuncu, ilk olarak Deli Divane dizisinde Zeliha karakterini canlandırmıştır. Daha sonraki yıllarda Güz Gülleri, Kırık Ayna, Sıla, Aşk ve Ceza dizilerinde rol almıştır. Yanardağ, 2013 yılında başrollerinde Emre Kınay, Hande Doğandemir, Kerem Bürsin’nin paylaştığı Güneşi Beklerken adlı dizide rol aldı. Bu dizide Tülin karakterini canlandırmıştır.

Hayat Sırları Şirin Kimdir? Tıklayınız!

Son olarak Atv ekranlarında yayınlanan dizi Kırgın Çiçekler dizisinde Seher karakterini canlandırdı. Oyuncu Güz Gülleri, Savunma, Büyük Buluşma, Haziran Gecesi, Aşk Hırsızı, Aşk Yakar adlı projelerde de yer almıştır. Gökçe Yanardağ bir röportajında en iyi hangi yemekleri yapıyorsunuz sorusuna cevaben; “Et de iyiyimdir. Soğan Çorbası, Makarna, Omlet uzmanlık alanım. İstanbul’da yeni yerler keşfetmekte eğlenceli oluyor” cevabını verdi. Oyuncu sette gülmeye başladığında da kimsenin kendisini durduramadığını belirtiyor.

Gökçe Yanardağ Videosu!

Etiketler: hayat sırları ayşen gerçek adı hayat sırları ayşen kimdir hayat sırları ayşen oynadığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL