Hayat Sırları Banu Kimdir? (Ayfer Dönmez)

Hayat Sırları Banu Kimdir? (Ayfer Dönmez)

Yazar: Emre Hayat Sırları

Star Tv ekranlarında Çarşamba günü yayın hayatına girecek olan dizi Hayat Sırları merakla bekleniyor. Zira dizi Diriliş ve Meryem gibi reytingleri yüksek diziler arasında yerini alacak. Bu diziler arasında ne yapacağı merak konusu olan dizinin başrollerinde Ahmet Mümtaz Taylan, Devrim Yakut, Ekin Koç, Hazar Ergüçlü gibi isimler yer alıyor. Dizi de Banu karakteri de merak konusu oldu. Hayat Sırları dizisinde Banu karakterini canlandıran oyuncu Ayfer Dönmez kimdir? Yazımızda bulabilirsiniz.

Hayat Sırları Banu (Ayfer Dönmez) Kimdir?

Ayfer Dönmez 1982 yılında Manisa’da doğdu. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Sinema Tv Bölümünden mezun oldu. Kadir Has Üniversitesinde Oyunculuk Yüksek Lisans eğitimi gördü. Okulun yanında özel dersler alarak oyunculuğunu geliştirdi. Üniversitenin son bölümünde staj için çalıştığı Bir İstanbul Masalı kamera arkasında çalışırken dizi yönetmeni tarafından fark edilip dizi de rol alması tekli edilince bu dizi de oynamıştır.

2015 yılında Sonsuz Bir Aşk filminde İsmail Hacıoğlu, Özlem Tekin, Süleyman Turan, Metin Keçeci ile birlikte rol aldı. 2015 yılında Onun Hikayesi’nde Ahmet Sarçoğlu, Melih Selçuk gibi isimlerle birlikte rol aldı. Bu dizide anne rolünde Zeynep karakterini canlandırdı. Erkekler Ağlamaz, Hatırla Sevgili, Affedilemeyen, Gurbet Kuşları, Dila Hanım, Kara Köpekler, Küstüm Çiçeği, Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam, Şenlikname: Bir İstanbul Masalı gibi dizi ve sinemalarda rol alındı.

Hayat Sırları Arhan Kimdir? Tıklayınız!

Ayfer Dönmez, 1.65 boyunda 53 kg ağırlığındadır. İkizler burcu olan Dönmez kahverengi gözlere ve açık kahverengi saçlara sahiptir. Bir röportajında aşka bakışını anlatan oyuncu, Aşk ile ilgili sorunun çok zor bir soru olduğunu, aşka bakışının oyun arkadaşlığına benzeterek karşılıklı bir birini beslemek ve birbirine bir şeyler katmak olduğunu söylüyor. Dürüstlüğün de önemli olduğunu ama önemli olanın bir şeyler üretmek olduğunu söylüyor. Dünya görüşünü genişletmesi, paylaşımın önemini vurgulayan oyuncu birlikte br şeyler yapmak, fotoğraf çektirmek gibi aktivitelerin aşka bakışını yansıttığını söylüyor. 

Ayfer Dönmez Videosu!

Sizce Banu karakterini canlandıran oyuncu Ayfer Dönmez oyunculuğu hakkında neler söyleyebilirsiniz? Dizi de rol aldığı karakter dizinin genel konusuna uyum sağlamış mı? Bu konudaki düşünceleriniz nelerdir?

Etiketler: hayat sırları banu ayfer sönmez hayat sırları banu gerçek adı hayat sırları banu kimdir hayat sırları banu oynadığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL