Hayat Sırları Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri!

Hayat Sırları Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri!

Yazar: Emre Hayat Sırları

Star Tv ekranlarında Most Production tarafından hazırlanan dizi Hayat Sırları yayınlanacağı günü bekliyor. Başrollerinde Ahmet Mümtaz Taylan, Ekin Koç, Hazar Ergüçlü, Devrim Yakut, Olgun Toker paylaştığı dizide güçlü bir kadro bulunuyor.

Yönetmenliğini Gül Oğuz’un yaptığı dizi Senaryosunu usta kalem Mahinur Ergun yapıyor. Hayat Sırları 2000 metre karelik bir alanda 50 kişilik ekiple özel bir dekor hazırlandı. 5 ev ve 9 dükkanın inşa edildiği mahallede Kuzgun ailesinin esnaf lokantası yer alıyor.

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Konusu ve Oyuncuları? ⇒ Tıklayınız!

Hayat Sırları Dizisi Oyuncu ve Karakterler:

Hayat Sırları başrolünde oynayan Ahmet Mümtaz Taylan Mustafa karakterini canlandırırken, Devrim Yakut ise eşi İnci’yi canlandırıyor. Avukat Seher’i Hazar Ergüçlü canlandırırken, Kemal’i Olgun Toker, Seher’in aşkını ise Ekin Koç canlandıracak.

Hayat Sırları Hazar Ergüçlü (Seher) Kimdir?

1992 yılında Kıbrıs’ta dünyaya gelmiştir. Eğitimini İstanbul Üniversitesi Konservatuvarı mezunudur. Yüksek Sosyete isimli dizide Eylül karakterini canlandırdı. Analar ve Anneler dizisinde Kader karakterini canlandırmıştır.

Hayat Sırları Ekin Koç (Burak) Kimdir?

1992 yılında Antalya doğumludur. Eğitimini Bilgi Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümünü okuyarak tamamlamıştır. İstanbul Akademi 35 Buçuk Sanat Evinden oyunculuk dersleri aldı. Futbol, basketbol, voleybol gibi sporlarla ilgilenmektedir.

Hayat Sırları Ahmet Mümtaz Taylan (Mustafa) Kimdir?

12 Eylül 1965 yılında Ankara’da doğmuştur. Ankara Üniversitesi İktisat Fakültesi bölümünü bitirdikten sonra Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nü bitirdi. İlk eşinde Ayşe Dilan isminde kızı bulunuyor. Hürriyet gazetesinde yazı yazmaktadır.

Hayat Sırları Devrim Yakut (İnci) Kimdir?

1968 yılında Ankara’da dünyaya geldi. 1992 yılında Ankara Üniversitesi Dil Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur. 2003 yılında Ankara Devlet Tiyatrosuna atandı. Düğün Dernek-2, Kardeş Payı gibi dizilerde rol almıştır.

 

Hayat Sırları Olgun Toker (Kemal) Kimdir?

1986 yılında Mersin’de dünyaya geldi. MSM Konservatuvar’da eğitim gördü. Son olarak Hayat Şarkısı dizisinde rol aldı. Tatlı Küçük Yalancılar ve Şeref Meselesi isimli dizilerde oynadı. 180 boyunda 76 kg ağırlığındadır.

Hayat Sırları Ayfer Dönmez Kimdir?

1983 doğumlu oyuncu Manisa doğumludur. Eğitimini Eskişehir Üniversitesi Sinema Televizyon Tiyatro bölümü mezunudur. Bir İstanbul Masalı, Hatırla Sevgili gibi dizilerde rol almıştır.

Hayat Sırları Dizisi Fragmanı!

Sizler dizi ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Hayat Sırları dizisi beklenen ilgiyi görecek mi? Bu konudaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Etiketler: Hayat Sırları hayat sırları dizisi oyuncuları ve karakterleri hayat sırları konusu hayat sırları oyuncu kadrosu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL