Hayat Sırları Hakan Kimdir? (Efecan Şenolsun) Kariyeri

Hayat Sırları Hakan Kimdir? (Efecan Şenolsun) Kariyeri

Yazar: Emre Hayat Sırları

Star Tv ekranlarında Çarşamba akşamları yayınlanacak olan dizi Hayat Sırları ünlü isimleri bir araya getirirken dizi Kuzgun ailesinin sıcak aile ilişkilerinin yanında sırlarının açığa çıkması ile birlikte dağılan aile bireylerinin hayat hikayeleri anlatılıyor. Hayat Sırları dizisinde birbirinden ünlü isimler yer alıyor. Bu isimlerden bir tanesi de dizide Kuzgun ailesini çok uğraştıracak ve sırların açığa çıkmasında etkili bir isim Hakan karakteri oldu.

Hayat Sırları Hakan (Efecan Şenolsun) Kimdir? Kariyeri

Efecan Şenolsun, 1992 yılında İzmir ilinde dünyaya geldi. 1.82 boyunda 65 kg ağırlığındadır. Küçük yaşlarda oyuncu olma hayali kuran oyuncu Lise yıllarında İzmir’den İstanbul’a geçti. Ajanslara giderek verilen metinleri başarı ile oynayan oyuncu oyunculuk adına önemli bir aşamayı kaydetti.

hayat sırları hakan gerçek adı

Bir süre sonra İzmir’e gidip liseyi bitiren oyuncu İstanbul Bilgi Üniversitesini kazandı. İlk rolünü de Güneşi Beklerken adlı dizi de oynadı. Bu Şehir Senindir adlı kısa film ile ödül aldı. Kocan Kadar Konuş filminde  konuk oyuncu oldu. Kız kardeşi de kendisi gibi oyuncu olan Şenolsun, Oyunculuğunun yanında iyi bir boksördür.

Hayat Sırları Tuğba Kimdir? Tıklayınız!

Efecan Şenolsun, Star Tv ekranlarında yayınlanan dizi Paramparça’da Gitarcı Özgür karakterini canlandıran oyuncu Ertan Petekkaya ile birlikte rol aldı. Oyuncu 2015 yılında yayınlanan Nadide Hayat filminde Cem karakterini canlandırmıştır.

Efecan Şenolsun Videosu!

Hayat Sırları dizisinde Hakan karakterini canlandıran oyuncu Efecan Şenolsun’un oyunculuğu hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu konudaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Etiketler: hayat sırları hakan gerçek adı hayat sırları hakan kimdir hayat sırları hakan oynadığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL