Hayat Sırları İzlendi mi? Tuttu mu? Reytingler de Ne Yaptı?

Hayat Sırları İzlendi mi? Tuttu mu? Reytingler de Ne Yaptı?

Yazar: Emre Hayat Sırları

Star Tv ekranlarında yayınlanan dizi Hayat Sırları tüm heyecanı ile yayın hayatına başlarken dizinin Çarşamba günü yayınlanan Diriliş, Meryem Seven Ne Yapmaz dizileri arasında ne yapacağı merak konusu oldu. Hayat Sırları reytingleri yüksek diziler karşısında ne yaptı? İzlendi mi? Tuttu mu? Reyting Sonuçları ne oldu? Tüm merak edilenler yazımızda sizlerle..

Hayat Sırları İzlendi mi? Tuttu mu? Reytingler de Ne Yaptı?

Başrollerinde Ahmet Mümtaz Taylan, Devrim Yakut, Ekin Koç, Hazar Ergüçlü gibi önemli isimlerin yer aldığı dizi Hayat Sırları aile içindeki sıcaklığı anlattığı gibi çıkan sırların bir aileyi nasıl darmadağın yaptığını göstermiş oldu. Hayatlarının nasıl bir anda değiştiğini izleyiciye etkileyici bir biçimde anlattı.

Dizide Seher ve Burak’ın aşkı ise yeni bir BUSEH veya SEHBU olmaya aday oldu. İkili bir birine çok yakışmış. Dizinin tek eksik tarafı ise işlenen konunun sakinliği dizinin izlenme oranlarını düşürebilir. Hayat Sırları ile ilgili bir eleştiri de yayınlandığı gün olabilir. Zira Diriliş kendi başına iki dizinin reytinglerine bedel. Diriliş’in özeti de diğer dizilerin önünde seyrediyor.

Hayat Sırları Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri!

Bir diğer dizi ise aylardır reytinglerde ilk sıralarda bulunuyor. Yani dizinin belli bir kitlesi oluşmuş durumda. Bu durumda Hayat Sırları’nın ne yapacağı merak konusu olacak. Benim düşüncem dizi sevilirse 3-4 arası bir reyting alacağıdır. Eğer Meryem dizisini geçemezse erken final gelebilir. Hayat Sırları dizisi ile ilgili sonuçları buradan takip edebilirsiniz.

Hayat Sırları Total’de 3.03 reytingle 16. sırada yer alarak çok düşük bir giriş yaptı.

Hayat Sırları Fragman Videosu!

Sizler Dizi ile ilgiline düşünüyorsunuz? Dizi sizce tutar mı? İzlenir mi? Yoksa erken bir final mi yapar? Bu konudaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Etiketler: hayat sırları diriliş ve meryem karşısında ne yaptı hayat sırları final mi yapacak hayat sırları izlendi mi hayat sırları reyting sonuçları hayat sırları tuttu mu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL