Hayat Sırları Kemal Kim? Gerçek Adı?

Hayat Sırları Kemal Kim? Gerçek Adı?

Yazar: Emre Hayat Sırları

Star Tv ekranlarında yakın zamanda başlayacak dizi Hayat Sırları küçük bir mahallede sıcacık ilişkileri olan bir ailenin zaman içerisinde çıkan sırları sonrası nasıl dağıldığını anlatıyor. Dizinin başrollerinde Ahmet Mümtaz Taylan, Ekin Koç ve Hazar Ergüçlü oynarken dizinin karakterlerinden Kemal karakteri de merak konusu oldu. Kemal karakterini kim canlandıracak? Kemal gerçek hayatta kimdir? Tüm bu sorulara cevap bulmaya çalışacağız.

Hayat Sırları Kemal (Olgun Toker) Kimdir?

Olgun Toker, 1986 yılında Adana ilinde dünyaya gelmiştir. 1.80 boyundaki oyuncu 86 kg ağırlığındadır. Balık burcudur. Babası kaptanlık yapan oyuncunun annesi ev hanımıdır. Liseyi Mersin Sanayi ve Ticaret Odası Anadolu Lisesi’nde okudu. Hedefinde karikatürist olmak vardı ancak şartlar ve kader onu oyuncu olmaya itti. Marmara Üniversitesinde Arşivcilik Bölümünü kazandı. Ancak okula toplamda 4 defa giden oyuncu onu da tiyatro bileti satmak için gitti. Oyunculuk eğitimlerini ise Müjdat Gezen Kültür Merkezinde aldı.

 

Olgun Toker ilk olarak 2010 yılında sıradan insanların yaşadığı kimlik çatışmalarının yaşandığı konuları ele alan Saklı Hikayeler filminde oynadı. Oyuncu Bir Ses Böler Geceyi, Kurtuluş Son Durak, Hükümet Kadın, Karadayı, Düğün Dernek, Hükümet Kadın 2, Benim Adım Gültepe, Şeref Meselesi, Tatlı Küçük Yalancılar ve Hayat Şarkısı dizilsinde Mahir karakterini canlandırmıştır. Olgun Toker bir röportajında hangi oyuncuları örnek alıyorsunuz? sorusuna şu şekilde yanıt veriyor:

Hayat Sırları Burak Kimdir? ⇒ Tıklayınız!

“Münir Özkul, İhsan Yüce, Kemal Sunal, Şener Şen, Settar Tanrıöğen, Nadir Sarıbacak hayranıyım. Saymayı atladığım çok isim olur kesin, üzülürüm. Bu toprakların hikayeleri, karakterleri hiç bir yerde yok. Sadece buğulandırmadan anlatmak , anlatabilmek lazım.”

Yine aynı röportajda; “Oyuncu olmasaydım çizer ya da futbolcu olurdum. Futbolu çok seviyorum. Zamanım oldukça futbol izlerim. En büyük hayalim futbol üzerine bir film çekmek.” diyor. Hayat felsefesi hakkında ise; felsefe değil niyet diyelim. İyi niyetimizi koruyalım. Karşımızdakini iyi dinleyelim. İyi insan olalım yeter” diyor.

Olgun Toker Videosu!

Siz Kemal rolü ile Hayat Sırlarında rol alacak oyuncu Olgun Toker’in oynadığı karakter ile ilgili neler söyleyebilirsiniz? Bu konudaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Etiketler: hayat sırları kemal gerçek adı hayat sırları kemal kimdir hayat sırları kemal oynadığı diziler hayat sırları olgun toker


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL