Hayat Sırları Kuzgun Ailesi’nin Büyük Sırrı Ne?

Hayat Sırları Kuzgun Ailesi’nin Büyük Sırrı Ne?

Yazar: Emre Hayat Sırları

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan dizi Hayat Sırları Çarşamba akşamları yayın hayatına girmeye hazırlanırken dizinin konusu ilgi çekici oldu. Kuzgun ailesinin büyük sırrı nedir? Tüm bu soruların cevabı yazımızda..

Hayat Sırları Kuzgun Ailesi’nin Büyük Sırrı Ne?

Ufak Tefek Cinayetler tüm hızıyla devam ederken dizinin Başrollerinde Ahmet Mümtaz Taylan, Ekin Koç, Hazar Ergüçlü, Olgun Toker gibi önemli isimler yer alıyor. Dizi Kuzgun ailesinin sır dolu hikayesini anlatıyor. Dizi de Kuzgun ailesinin en büyük kızı Seher, avukattır. İstanbul’da okuduğu yıllarda Burak ile tanışan ve birbirine aşık olan ikiliden Seher ani bir karar ile Ankara’ya döner ve bir daha Burak’ı aramaz. Ancak kader onları bir araya tekrar getirecektir.

Diğer taraftan Burak Seher ile tekrar tanışmasından sonra ailesi ile ilgili büyük sırrı da öğrenmek üzeredir ve büyük şok yaşayacaktır. Diğer taraftan Kemal babası Mustafa gibi bir aşçı olmak ister. Aslında farklı bir tarzda aşçıdır. Ancak babası onun yaptıklarını hiçbir zamana beğenmez. Bu durum kendisini çok sinir edecektir.

Hayat Sırları Kuzgun Usta Lokantası Nerede?

Kuzgun ailesinin reisi ve Kuzgun Lokantasının sahibi olan Mustafa Kuzgun, ise tam bir sır küpüdür ve bu sırlar açığa çıkınca yapacakları merak konusudur. Mustafa’nın bir çocuğu vardır ve bu açığa çıkacaktır. Ancak sadece bir çocuk değil tüm sırlarında ortaya çıkmasına neden olacaktır. Kuzgun ailesinin büyük sırrını dizinin ilk bölümünde öğreneceğiz.

Hayat Sırları Videosu!

Etiketler: hayat sırları büyük sırrı nedir hayat sırları mustafa kuzgun ne saklıyor hayat sırları mustafanın sırrı nedir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL