Hayat Sırları Kuzgun Usta Lokantası Nerede? Çekim Yeri Neresi?

Hayat Sırları Kuzgun Usta Lokantası Nerede? Çekim Yeri Neresi?

Yazar: Emre Hayat Sırları

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan dizi Hayat Sırları tüm heyecanı ile beklenirken dizinin çekim yerleride merak konusu oldu. Özellikle Kuzgun Lokantası nerede olduğuna dair merak giderek arttı. Peki Hayat Sırları dizisinin çekimleri nerede yapılıyor? Kuzgun Lokantası nerede? Tüm bu soruların cevabı yazımızda..

Hayat Sırları Kuzgun Lokantası Nerede? Çekim Yeri Neresi?

Başrollerinde Ahmet Mümtaz Taylan, Devrim Yakut, Ekin Koç, Hazar Ergüçlü, Olgun Toker gibi önemli isimlerin yer aldığı dizide aile içi mutluluklar ve sırların açığa çıkması ile ortaya çıkan dağılmalar anlatılıyor. Ayrıca Üniversite yıllarından Seher ile Burak’ın aşk hikayesi konu ediliyor.

Dizinin çekim yeri ise İstanbul Beykoz civarında hazırlanan bir plato’dur. Bu platoda yaklaşık 2000 metre karelik alana 6 adet ev ve Kuzgun dükkanı yapıldı. Kuzgun Apartmanınında burada olduğu dev plato için binlerce lira para harcandı. Dizinin özellikle bazı bölümlerinin ilerleyen bölümlerde şehir dışına taşacağı söyleniyor.

Hayat Sırları Dizi ve Jenerik Müziği! Tıklayınız!

Sizler bir dizi için bu kadar masraf yapılmasını nasıl değerlendiriyorsunuz? Dizinin erken final yapması durumunda bu açığı nasıl tamamlayacaklarını düşünüyorsunuz? Dizilerin mali durumları konusunda bir bilginiz var mı? Düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Hayat Sırları Dizi Fragmanı!

Etiketler: hayat sırları dizisi çekim yeri hayat sırları kuzgun lokantası nerede hayat sırları nerede çekiliyor


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL