Hayat Sırları Murat Kimdir? (Utku Ateş)

Hayat Sırları Murat Kimdir? (Utku Ateş)

Yazar: Emre Hayat Sırları

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan dizi Hayat Sırları merakla beklenirken dizide rol alan oyuncularda merak konusu oldu. Dizide rol alan oyunculardan Murat karakterini canlandıracak oyuncu Utku Ateş olurken, oyuncunun gerçek yaşam hikayesi merak konusu oldu. Utku Ateş Kimdir? Tanıyalım..

Hayat Sırları Murat Kimdir? (Utku Ateş)

1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu, 1.86 boyunda 76 kg ağırlığındadır. Eğitimini Bahçeşehir Üniversitesi Sinema Radyo Televizyon Bölümü Bahçeşehir Üniversitesi Reklamcılık bölümünde tamamladı. Oyunculuğunun yanında reklam filmlerinde de rol alan oyuncu Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katılmıştır.

Akademi 35,5’da ünlü isimlerden oyunculuk eğitimi alan oyuncu, Kariyerinde ilk dizi olan Kurt Seyit ve Şura’da rol almıştır. Reklamcılık mezunu olması ile Halley, Ülker, Algida, Paşabahçe, Anadolu Hayat, Beko gibi markaların reklam filmlerinde oynamıştır.

Hayat Sırları Dizisi Selma Kimdir? Tıklayınız!

Çilek Kokusu isimli dizi de rol alan Ateş, burada Ufuk Özkan, Pelin Akil ile birlikte rol almıştır. Çilek Kokusundan sonra Aile İşi dizisinde oynamış ve Kaan karakterini canlandırmıştır.

Utku Ateş Turkcell Videosu!

Sizler oyuncu Utku Ateş hakkında neler söyleyebilirsiniz. Hayat Sırları dizisindeki rolünü beğendiniz mi? Bu konudaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Etiketler: hayat sırları murat gerçek adı hayat sırları murat kimdir hayat sırları murat rol aldığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL