Hayat Sırları Seher Kimdir?

Hayat Sırları Seher Kimdir?

Yazar: Emre Hayat Sırları

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan dizi Hayat Sırları heyecanla beklenirken dizinin başrollerinde Ahmet Mümtaz Taylan, Ekin Koç, Hazar Ergüçlü gibi önemli isimler yer almaktadır. Dizi de aile içi sıcak ilişkiler ve sırlar anlatılırken dizi de seher karakterini canlandıran oyuncu da merak konusu oldu. Peki Seher kim? İsterseniz Seher karakterini tanımaya çalışalım.

Hayat Sırları Seher (Hazar Ergüçlü) Kimdir?

1992 yılında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde dünyaya gelen oyuncunun babası Kıbrıs medya grubu genel yayın yönetmeni Süleyman Ergüçlü’dür. Annesi ise Brt program yapımcılarındandır. Lise döneminde İngiltere’ye gidip hukuk okumak isteyen oyuncu sonrasında kendisini oyunculuğa bırakır. 168 boyunda 54 kg ağırlığındaki oyuncu siyah saçlı kahverengi gözlüdür. Oğlak burcudur.

 

İlk deneyimini 2010 yılında Galip Zaim’in yönetmenliğini yaptığı Gölgeler ve Suretler adlı filmle yaşadı. Filmde Ruhsar rolünü canlandırmıştır. Filmdeki başarısı sayesinde sevilen ve sayılan bir oyuncu olmuştur. 2011 yılında Kuzey Güney dizisinde Simay karakterini canlandırmıştır. 2013 yılında ise Medcezir dizisinde oynamış, Eylül Buluter rolünü üstlenmiştir. Analar ve Anneler dizisinde Kader rolünü üstlenmiştir. Yüksek Sosyete dizisinde ise Cansu karakterini canlandırmıştır. Bir röportajında:

Hayat Sırları Mustafa Kimdir? ⇒ Tıklayınız!

“Yemek yemeği çok seven oyuncu ben bamya yemeğini bile seviyorum diyor. Bence oyuncu olmasaydım deniz ile alakalı bir şeyler yapardım. Dalış hocası veya balıkçı olabilirdim, kaldıki dalış meselesini ilerletmeye çalışıyorum. Tembelim evde suyumu bile almaya erinirim. Ayakta olan birilerinden ya da yapabilecek birilerinden isterim. Çok ince eleyip sık dokurum. Özellikle İş konusunda bin düşünürüm. Olabilecek en kötü şeyi düşünüp ona göre hareket ederim. “

Bir diğer röportajında ise güzel oyuncu şunları söylüyor:

“Ben daha çok zekadan etkilenirim. İnce espiri zekası olan erkekler beni etkiler. Fiziksel olarak temizliğe önem veririm. Bir insan benim için konuştukça güzelleşiyor. Spor, diyet, düzen bunlar bana göre değil. Ben çocuk gibi yaşamayı seviyorum. Adil biriyim. Haksız olduğumda haksız olduğumu söylerim. Zaman zaman alıngan olabiliyor ve çabuk parlayabiliyorum. Yakın arkadaşlarım ile dışarı çıkarım sıkılırsam çaktırmadan oradan uzaklaşırım” diyor.

Hazar Ergüçlü Videosu!

Sizce Seher karakterini canlandıran oyuncunun performansı nasıldır? Bu konudaki düşünceleriniz nelerdir?

Etiketler: hayat sırları dizisi hazar ergüçlü hayat sırları dizisi seher gerçek adı hayat sırları dizisi seher oynadığı diziler hayat sırları seher kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL