Hayat Sırları Seher’in Çocuğu Nerede? Seher Çocuğunu Bulabilecek mi?

Hayat Sırları Seher’in Çocuğu Nerede? Seher Çocuğunu Bulabilecek mi?

Yazar: Emre Hayat Sırları

Hayat Sırları dizisi Star Tv ekranlarında devam ederken dizinin ilk bölümünde Seher’in bir şeyler sakladığı ve bu sakladığı şeyin ise çocuğu olduğu ortaya çıkmıştı. Peki Seher’in Çocuğu nerede? Ortaya Çıkacak mı?

Hayat Sırları Seher’in Çocuğu Nerede? Seher Çocuğunu Bulabilecek mi?

Hayat Sırları ilk bölümü ile sırlarla dolu bir senaryo ile karşımıza çıktı. Seher yıllar önce sevdiği adamı ani bir karar ile terk etmiş ve Üniversite’den ayrılmıştı. Burak Seher’in kendisini niçin terk ettiğini anlamamış ama ona olan sevgisini ise hiç yitirmemişti.

[pembetext]Hayat Sırları Sıla Geri Getir Şarkı Sözleri? Tıklayınız![/pembetext]

Seher ise Burak’tan bir çocuk dünyaya getirmiş emanet bıraktığı yerde çocuğunu bulamamıştı. Memleketine dönen ve avukat olan Seher çocuğunu hala arıyor fakat bulamıyordu. Burak ise çocuğu olduğundan habersiz hala Seher’in kendisini niçin bıraktığını merak ediyordu. Hiç bir açıklama yapmayan Seher Burak’a çocuğu olduğunu söyleyebilecek mi?

Seher çocuğunu ilerleyen günlerde bulacak ama Burak’a söyleyip söylemeyeceği bilinmiyor. Seher’in çocuğu nerede bu konuda da bir bilgi bulunmuyor. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Seher çocuğu olduğunu Burak’a söyleyebilecek mi? Sizce Seher Burak’a çocuğu olduğunu söylemeli mi?

Etiketler: hayat sırları seher çocuğu olduğunu buraka söyleyecek mi hayat sırları seher çocuğunu bulabilecek mi hayat sırları seherin çocuğu nerede


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL