Hayat Sırları Selma Kimdir? (Nilgün Türksever)

Hayat Sırları Selma Kimdir? (Nilgün Türksever)

Yazar: Emre Hayat Sırları

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan dizi Hayat Sırları yayınlanacağı gün kadar dizi de rol aln oyuncular da merak konusudur. Dizinin başrollerinde ünlü isimler oynarken bir çok tanıdık isimde dizi de  rol almaktadır. Bu oyunculardan bir tanesi de Selma karakterini canlandıran oyuncu Nilgün Türksever’dir. Nilgün Türksever kimdir? Tanıyalım…

Hayat Sırları Selma Kimdir? (Nilgün Türksever)

1977 yılında Bursa’da dünyaya gelen oyuncu 1.68 boyunda 56 kg ağırlığındadır. Terazi burcu olan oyuncu, yeşil göz renklerine sahiptir. Eğitimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Oyunculuk Ana Sanat Dalı okuyarak tamamlayan oyuncu başarılı bir eğitimin ardından oyunculuğa göz kırpmıştır.

Bursa Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu’da 2005 yılından itibaren çalışmaktadır. Oyuncu ilk dizi deneyimini Kanal D ekranlarında yayınlanan; başrolü Ushan Çakır, Zeynep Çamcı, Haluk Bilginer ve Emre Kınay’ın paylaştığı Kara Yazı dizisi ile yaşamakta ve İclal karakterini canlandırmakla yaşamıştır.

Hayat Sırları Ayşen Kimdir? Tıklayınız!

Nilgün Türksever, oyunculuğunun yanında reklam filmlerinde de rol almıştır. 2012 Türk Telekom Motorola Xoom Tablet reklamında oynamıştır. Kumral saçlara sahip oyuncu, Yan flüt çalmayı dans etmeyi, tenis oynamayı sevmektedir. Nilgün Türksever’in orta seviyede İngilizcesi de bulunmaktadır.

Nilgün Atasever Kara Yazı Dizisi Videosu!

Nilgün Türksever’in Kara Yazı dizisindeki performansınıda düşünürseniz oyunculuğu hakkında ne söyleyebilirsiniz. Bu konudaki düşüncelerinizi alabilir miyim.

Etiketler: hayat sırları selma gerçek adı hayat sırları selma kim hayat sırları selma kimdir hayat sırları selma oynadığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL