Hayat Sırları Şirin Kimdir? (Ecem Erkek)

Hayat Sırları Şirin Kimdir? (Ecem Erkek)

Yazar: Emre Hayat Sırları

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan dizi Hayat Sırları tüm heyecanı ile davam ederken dizinin başrollerinde oynayan ve diğer rollerde oynayacak oyuncularda belli olmaya başladı. Bu karakterlerden bir tanesi de dizi de Kuzgun ailesinin küçük kızı Şirin’dir. Şirin karakterini canlandıracak oyuncu merak konusu oldu. Peki Şirin karakterini canlandıran oyuncu Ecem Erkek kimdir? Tanıyalım..

Hayat Sırları Şirin (Ecem Erkek) Kimdir?

Ecem Erkek küçük yaşlardan itibaren oyunculuk yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Ecem Erkek 1991 yılında Ankara ilinde dünyaya geldi. 1.64 boyunda 61 kg ağırlığındaki oyuncu yengeç burcudur. Kahverengi gözlere sahip oyuncu küçük yaşlardan itibaren oyunculuk eğitimi almıştır.

Ecem Erkek Yüce Armağan Erkek ile evlidir. Kariyerine tiyatro ile başlayan oyuncu birçok oyunda ödül almıştır. Hayat Sırları oyuncunun ilk uzun projesidir. Ecem Erke’in eşi Yüce Armağan Erkek’te kendisi gibi oyuncudur. Şark Dişlisi, Romeo ve Juliet, Tersine Dünya, Çöl Oyunu gibi rollerde yer almıştır. Oyuncuya yeni projesinde başarılar diliyorum.

Hayat Sırları Hakan Kimdir? Tıklayınız!

Siz Hayat Sırlarında rol alacak olan Ecem Erkek’in Şirin karakteri ile oynadığı oyunculuğu hakkında ne düşünüyorsunuz? İlk uzun dizi projesi olarak dizideki performansını değerlendirebilir misiniz? Bu konuda duygu ve düşüncelerinizi bekliyorum.

Hayat Sırları Ecem Erkek Videosu!

 

Etiketler: hayat sırları şirin kimir hayat sırları şirin oynadığı diziler hayat sırları şiringerçek adı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL