Hayat Sırları Tek Gözlü Adam Kim? Kuzgun Ailesinin Büyük Sırrı Ne?

Hayat Sırları Tek Gözlü Adam Kim? Kuzgun Ailesinin Büyük Sırrı Ne?

Yazar: Emre Hayat Sırları

Star Tv ekranlarında yayınlanan dizi Hayat Sırları tüm heyecanı ile devam ederken dizide Mustafa Kuzgun ve ailesinin sırrınu ortaya çıkaracak bir gelişme yaşanır. Tek gözlü bir adam ortaya  çıkar. Peki Tek Gözlü Adam kimdir?

Hayat Sırları Tek Gözlü Adam Kim? Kuzgun Ailesinin Büyük Sırrı Ne?

Hayat Sırları ilk bölümü ile büyük bir sırla başaladı. Dizi de Mustafa Kuzgun ve ailesinin büyük sırrını ortaya çıkaracak bir gelişme meydana gelir. Mustafa Kuzgun’un yeğeni mahallede bir adam gördüğünü ve bu adamın tek gözlü olduğunu söylemesi üzerine Mustafa Kuzgun çok kötü olur ve 30 yıldır ayrılmadığı mutfaktan ayrılmak zorunda kalır. Peki kendisini mutfaktan yukarı kata çıkaran tek gözlü adam kimdir?

Mustafa Kuzgun ve ailesinin geçmişteki sırlarını ortaya çıkaracak tek gözlü adam Mustafa Kuzgun’un geçmişte birlikte olduğu dostudur. Yıllar sonra Mustafa Kuzgun’un bir çocuğunu daha ortaya çıkaracak ve belkide gözüne sebep olan şeyin intikamını Kuzgun ailesinden alacaktır.

Tek Gözlü adamı oynayan oyuncu Fuat Onan’dır. 1952 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Munafık, Lokanta Cumhuriyeti, Adana İşi İnşaat, Geniş Aile gibi filmlerde oynamıştır.

Sizce Tek gözlü adam kimdir? Ne amaçla oradadır? Bu konuda bir fikriniz varsa bizimle paylaşabilirsiniz?

Etiketler: haayt sırları kuzguların büyük sırrı hayat sırları tek gözlü adam kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL