Hayat Sırları Tuğba Kim? Ecem Simge Yurdatapan)

Hayat Sırları Tuğba Kim? Ecem Simge Yurdatapan)

Yazar: Emre Hayat Sırları

Star Tv ekranlarında Çarşamba günü yayına girecek olan dizi Hayat Sırları merakla beklenirken dizi de rol alcak oyuncularda merak konusu oldu. Daha önce Ahmet Mümtaz Taylan, Ekin Koç, Hazar Ergüçlü, Olgun Toker, Devrim Yakut gibi önemli isimler belli olmuştu. Yeni karakterlerde belli olmaya başladı. bu karakterlerden bir taneside dizide Tuğba karakterini canlandıracak oyuncu Ecem Simge Yurdatapa’dır. Peki Ecem Simge Yurdatapan gerçek hayatta kimdir? Yazımızda sizlerle paylaşıyoruz.

Hayat Sırları Tuğba Kim? Ecem Simge Yurdatapan)

Ecem Simge Yurdatapan, 1995 yılında dünyaya gelmiştir. 1.75 boyunda 61 kg ağırlığındaki oyuncu kahverengi gözlere ve saçlara sahiptir. Oyuncu eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünü bitirerek tamamlamıştır.

Oyunculuk sektöründe genç bir yetenek olan Ecem Simge Yurdatapan küçüklüğünden itibaren oyunculuğa ilgi duymuştur. İlk olarak tiyatro oyunculuğu yapan oyuncuyu televizyon ekranlarında ilk olarak Turkcell reklamları bünyesinde izleme şansı elde ettik. Oynadığı reklam filmleri ile ilgi odağı olan ve ajansların, senaristlerin ve yönetmenlerin dikkatini çekmiştir.

Ecem Simge Yurdatapan, ilk profesyonel oyunculuk dönemini Babam ve Ailesi dizisinde bulduğu rolle elde etmiştir. Bu dizide Yelda karakterini canlandırmıştır. Dizide Ayça Bingöl, Bülent İnal, Ceyda Düvenci, Sercan Badur, Erdem Akakçe gibi isimlerle rol almıştır.

Ecem Simge Yurdatapan Videosu!

Hayat Sırları dizisinde Tuğba karakterini canlandıran oyuncu Ecem Simge Yurdatapan hakkında ne düşünüyorsunuz? Oyunculuğu ile ilgili ne söyleyebilirsiniz. Bu konudaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Etiketler: hayat sırları oyuncuları ve karakterleri hayat sırları tuğba gerçek adı hayat sırları tuğba kimdir hayat sırları tuğba oynadığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL