Hayat Sırları Zafer Kimdir? ( Mehmet Bilge Aslan)

Hayat Sırları Zafer Kimdir? ( Mehmet Bilge Aslan)

Yazar: Emre Hayat Sırları

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan dizi Hayat Sırları Çarşamba akşamları ekranlara gelecek. Dizinin başrollerinde Ahmet Mümtaz Taylan, Ekin Koç, Devrim Yakut, Hazar Ergüçlü ve Olgun Toker yer alırken dizi de Zafer karakterini canlandıran oyuncu da merak konusu oldu. Dizi de Zafer karakterini canlandıran oyuncu Mehmet Bilge Aslan kimdir? Tanıyalım..

Hayat Sırları Zafer Kimdir? ( Mehmet Bilge Aslan)

Mehmet Bilge Aslan 1974 yılında Kars ilinde dünyaya geldi. Eğitimini Pera Güzel Sanatlar Tiyatro bölümünde tamamladı. Oyunculuğa çocuk yaştan itibaren merak saran oyuncu yönetmenlerin ve senaristlerin aradığı isim olmuştur.

Yarım Elma, Bir Dilim Aşk, Büyük Buluşma, Yağmur Zamanı, İstanbul Şahidim’dir. Belalı Baldız, Sen misin Değil misin?, Yanık Koza, Maçolar, Asi, Kartallar Yüksekten Uçar, Tutsak, Son Ağa, Yol Arkadaşım, İki Çizgi, Kül ve Ateş, Aşk ve Ceza, Ya Sonra, Son, Osmanlı’da Derin Devlet, Güneşi Beklerken ve Eve Dönüş dizilerinde yer almıştır.

Hayat Sırları Dizi ve Jenerik Müziği Tıklayınız!

Mehmet Bilge Aslan’a yeni projesinde başarılar diliyoruz. Dizideki Zafer karakteri hakkında neler söyleyebilirsiniz? Duygu ve düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Mehmet Bilge Aslan Yarım Elma Videosu!

Etiketler: hayat sırları zafer gerçek adı hayat sırları zafer kimdir hayat sırları zafer oynadığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL