Hayati ve Diğerleri Açelya (Cansu Dağdelen) Kimdir?

Hayati ve Diğerleri Açelya (Cansu Dağdelen) Kimdir?

Yazar: Emre Hayati ve Diğerleri

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Hayati ve Diğerleri Pazar akşamları izleyicisi ile buluşurken diziye yeni karakterlerde dahil olmaya devam ediyor. Bu karakterlerden bir tanesi de dizide Açelya karakterini canlandıran oyuncu Cansu Dağdelen’dir. Cansu Dağdelen kimdir? Tanıyalım..

Hayati ve Diğerleri Açelya (Cansu Dağdelen) Kimdir?

1987 yılında Gaziantep ilinde dünyaya gelen oyuncu, 1.64 boyunda 54 kg ağırlığındadır. Kahverengi göz ve saç rengine sahiptir. Medyapım Akademi, Haldun Dormen ve Plato Film okulunda oyunculuk eğitimleri aldı. Oyuncu ayrıca Anadolu Üniversitesi Halk ile İlişkiler Bölümünden mezun oldu.

Cansu Dağdelen İki Yaka Bir ismail dizisinde rol almıştır. Dizide Erdal Özyağcılar, Rana Cabbar, Meltem Gülenç, İbrahim Kendirci, Eylem Yıldız, Burak Şakrak ve Nail Kırmızıgül ile birlikte rol aldı. Dizide İsmail karakterinin iki kadına aşık olması ve iki kadın ile de evlenmesi ve başından geçen komik olaylar anlatılıyor.

Cansu Dağdelen’in diğer bir dizisi ise Kalbim Seni Seçti’dir. Dizide Melis karakterini canlandırmıştır. Dizide Sermiyan Midyat, Ebru Cündübeyoğlu, İdil Fırat, Gürbey İleri, Ozan Osmanpaşaoğlu, Muhammet Uzunner, Neslihan Atagül, Ezgi Eyüpoğlu ile birlikte rol aldı. Dizide Handan ve Ömer birbirine aşıktır ve çocukları olur. Bir süre sonra kaybolan çocuktan dolayı ayrılırlar. Çocuk bulunur fakat Ömer Handan’a bu olayı söylemez. Handan’da ikinci çocuğa hamiledir. Çocuğunu elinden alırlar diye o da çocuğu olduğunu Ömer’e söylemez. Ömer Handan’ı unutmak için 2. evlilik yapar ve iki kardeş bir birinden habersiz büyürler.

[mavitext]Hayati ve Diğerleri İkircikli Karakolu Nerede? Tıklayınız![/mavitext]

Cansu Dağdelen Videosu!

Etiketler: hayati ve diğerleri açelya gerçek adı hayati ve diğerleri açelya kimdir hayati ve diğerleri açelya oynadığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL