Hayati ve Diğerleri Filiz Kimdir? (Ecem Karavus)

Hayati ve Diğerleri Filiz Kimdir? (Ecem Karavus)

Yazar: Emre Hayati ve Diğerleri

Kanal D ekranlarının komedi dizisi Hayati ve Diğerleri başrollerinde Celil Nalçakan, Günay Karacaoğlu, Levent Ülgen, Cansu Dağdelen gibi önemli isimler rol alırken dizide Filiz karakterini Ecem Karavus canlandırıyor. Ecem Karavus kimdir? Tanıyalım..

Hayati ve Diğerleri Filiz (Ecem Karavus) Kimdir?

1989 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu 1.70 boyunda 51 kg ağırlığındadır. Yeşil gözlere sahip oyuncu kahverengi saçlıdır. Eğitimini İstanbul Üniversitesi Çağdaş Yunan Dili Edebiyatı Bölümü’nü bitirerek tamamlamıştır. İlkokul yıllarında Antalya’ya taşınan oyuncu Üniversite eğitimi için İstanbul’a tekrar dönüş yapmıştır.

Oyunculuk hayali küçük yaşlardan beri olan Ecem Karavus, bazı banka ve marka reklamlarında oynayarak bu haylini gerçekleştirme yolunda önemli bir adım atmıştır. Oyuncu ilk olarak Muhteşem Yüzyıl dizisinde rol almış ve büyük beğeni toplamıştır. Oyuncu başrollerinde Zeynep Dörtkardeşler, Cem Kılıç, Ceyda Tepeliler, Ceyda Güneri gibi isimlerin yer aldığı dizi Dinle Sevgili de rol almış ve oyunculukta bir ileri adım daha atmıştır.

Ecem Karavus, 2014 yılında Alın Yazım dizisinde Sevgi karakterini canlandırmıştır. Dizide Duygu Keser, Ozan Dağgez, Orhan Aydın, Yeşim Gül Akşar, Özlem Durmaz gibi isimlerle birlikte rol almıştır. Dizinin konusu dram ve aşktır. Oyuncu 2011-2014 yılları arasında yayınlanan dizi Pis Yedili de Alice karakterini canlandırmıştır. Dizide Kadir Doğulu, Eda Ece, Melis Babadağ, Burak Alkaş, Hande Katipoğlu gibi oyuncularla birlikte rol almıştır. Dizi, bir mahalledeki okulun yanması sonucu açıkta kalan 7 öğrencinin özel bir okula kayıt olmaları ve buradaki zengin bebelerle birlikte geçirdikleri olayları anlatıyor.

[pembetext]Hayati ve Diğerleri İkircikli Karakolu Nerede? Tıklayınız![/pembetext]

Ecem Karavus Videosu!

Ecem Karavus Fotoğraflar!

 

Etiketler: hayati ve diğerleri ecem karavus hayati ve diğerleri filiz gerçek adı hayati ve diğerleri filiz kimdir hayati ve diğerleri filiz oynadığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL