Hayati ve Diğerleri İzlendi mi? Tuttu mu? Erken Final mi Yapacak? Reyting Sonuçları!

Hayati ve Diğerleri İzlendi mi? Tuttu mu? Erken Final mi Yapacak? Reyting Sonuçları!

Yazar: Emre Hayati ve Diğerleri

Kanal D ekranlarında yeni bir dizi Pazar akşamları izleyicilere merhaba dedi. Hayati ve Diğerleri ilk bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanırken dizinin izlenme oranları belli oldu mu? Dizi izlenip tuttu mu? Hayati ve Diğerleri devam edecek mi? Reyting sonuçları nasıl geldi? Tüm bu soruların cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

Hayati ve Diğerleri İzlendi mi? Tuttu mu? Erken Final mi Yapacak?

Hayati ve Diğerleri komedi tarzında bir dizi. İkircikli Karakolu’nda çalışmak zorunda olan Hayati’nin başından geçen komik olayları anlatan dizi ilk bölümünden sonra izlendi mi merak konusu oldu. Şu an dizinin resmi izlenme oranları belli olmadı ancak dizinin izlenip izlenmeyeceği ve pazar akşamı hangi rakiplere karşı ne yapabileceğini analiz edeceğiz.

Öncelikle Pazar akşamlarının en çok izlenen dizisi Fox ekranlarında yayınlanan Savaşçı dizisinden bahsetmek gerekirse dizi 6 küsur reytinglerde birinci gelmektedir. Bu yüzden Savaşçı’yı ilk bölüm reytingi ile geçeceğini düşünmüyorum. Tv 8 ekranlarında yayınlanan yarışma programı O Ses Türkiye’nin reytingleri de iyi durumda. Bu iki projeyi geçerse zaten bu iş tutmuş demektir.

Hayati ve Diğerleri’nin yarışacağı diğer projeler ise Cennet’in Gözyaşları, Dolunay, Klavye Delikanlıları ve Çocuklar Duymasın’dır. Çocuklar Duymasın Hayati ve Diğerleri dizisinden sonra ekranlarda olacak. Bu projelerden Dolunay, Klavye Delikanlıları ve Çocuklar Duymasın’ı geçebileceğini düşünüyorum. Ancak Cennet’in Gözyaşları ile bir rekabet olabilir. Diğer rekabet edeceği projeler ise haber kanalları. Sonuç olarak Hayati ve Diğerleri’nin Pazar akşamları işi zor gözüküyor.

[mavitext]Hayati ve Diğerleri Çalan Dizi ve Jenerik Müzikler! Tıklayınız![/mavitext]

Hayati ve Diğerleri Reyting Sonuçları Nasıl Oldu!

Hayati ve Diğerleri’nin reyting sonuçları henüz açıklanmadı. Ancak benim tahminin 4-5 arasında olabileceği yönündedir. Resmi sonuçlar geldiğinde buradan gerekli analizi yapacağız.

Reyting sonuçları geldi. Hayati ve Diğerleri Total’de 3,08 ile 14. olurken, AB’de 3,04 reyting ile 10. oldu. ABC’de ise 3,14 reyting ile 12. oldu. Bu sonuçlarla ilerleyen günler için alarm vermeye başladı. Dizinin ilerleyen bölümlerinde bu kadar reyting alması zor gözüküyor. Dizi de erken final ihtimali konuşulmaya başlandı.

Hayati ve Diğerleri Fragman!

Etiketler: hayati ve diğerleri erken final mi yapıyor hayati ve diğerleri izlendi mi hayati ve diğerleri neden yok hayati ve diğerleri reyting sonuçları hayati ve diğerleri tuttu mu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL