Hayati ve Diğerleri Komiser Celal Kim? Oynadığı Diziler

Hayati ve Diğerleri Komiser Celal Kim? Oynadığı Diziler

Yazar: Emre Hayati ve Diğerleri

Kanal D ekranlarının yayınlanan dizisi Hayati ve Diğerleri’nde Celal Komiser, daha önce Gabs Büro’da çalışmış buradan İkircikli Karakolu’na sürgün gelmiştir. Zoru sevmeyen kolay yoldan hedefe ulaşmaya çalışan bir karakterdir. Cimriliği ile ün salmış olan Celal Komiser karşı cinse olan ilgisi ile de meşurdur. Karakola yeni gelen Açelya ve Filiz’e her fırsatta kur yapmayı ihmal etmeyen Celal’in amacı bir üst rütbeye yükselmektir. Dizide Komiser Celal karakterini canlandıran oyuncu İbrahim Selim’dir. İbrahim Selim’i tanıyalım.

Hayati ve Diğerleri Komiser Celal (İbrahim Selim) Kim? Oynadığı Diziler

1979 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Aslen Artvin Arvahili olan  oyuncu, 3 yıl Biyoloji okuduktan sonra eğitimini Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’na geçiş yaparak tamamlamıştır. Oyuncu Şebnem Gürçay ile evlidir. Mezun olduktan sonra TRT 1 ekranlarında yayınlanan günlük dizilerde yer alan oyuncu sonrasında İstanbul’a geçmiş ve Tiyatro oyunlarında oynamaya başlamıştır.

İbrahim Selim oyunculuğunun yanında seslendirme sanatçısı olarak da çalışmıştır. İbrahim Selim’in Afife Tiyatro Ödülleri’nde En İyi Erkek Oyuncu ödülü de bulunmaktadır. Başarılı oyuncu dizi ve tiyatro çalışmalarının ardından adından sıkça söz ettireceği Youtube üzerinden yayınlanan Stolk videoları serisini yapmıştır. Stolk videoları Youtube de bir çok kez izlenmiş ve başarılı bir çalışma olmuştur.

Bugüne kadar bir çok dizi ve sinema da rol alna oyuncu Şubat, Güllerin Savaşı, Fatih, Zoraki Koca gibi yapımlar rol aldığı dizilerden sadece bir kaç tanesidir. Oyuncu ayrıca 2017 yılında Arzu Tramvayı adlı oyunda da rol almıştır. Oyuncuya yeni projesi olan Hayati ve Diğerleri dizisinde başarılar diliyoruz.

[mavitext]Hayati ve Diğerleri Çaycı Vedat Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

İbrahim Selim Stolk Show Videosu!

Etiketler: hayati ve diğerleri celal gerçek adı hayati ve diğerleri celal oynadığı diziler hayati ve diğerleri komiser celal kimdir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL