Hayati ve Diğerleri Nurten Kim? (Aybike Esin Tumluer)

Hayati ve Diğerleri Nurten Kim? (Aybike Esin Tumluer)

Yazar: Emre Hayati ve Diğerleri

Kanal D ekranlarının komedi dizisi Hayati ve Diğerleri Pazar akşamları yayınlanmaya devam ediyor. Dizide bir birinde ünlü isimler bir arada olmakla birlikte dizi ve televizyon dünyasında yeni tanınan isimlerde bulunuyor. Bu isimlerden bir tanesi de dizide Nurten karakterini canlandıran oyuncu Aybike Esin Tumluer’dir. Aybike Esin Tumluer kimdir? Yazımızda sizlerle..

Hayati ve Diğerleri Nurten Kim? (Aybike Esin Tumluer)

1988 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu, 168 boyunda 61 kg ağırlığındadır. Kahverengi gözlere sahip oyuncunun burcu kovadır. Oyunculuk hayali çocuk yaştan itibaren olan Aybike Tumluer, eğitimini Haliç Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünü tamamlamış sonrasında İnternational School of Comic Acting Drama ve Tiyatro Oyunculuk bölümünü okuyarak oyunculuk yeteneğini geliştirmiştir.

[mavitext]Hayati ve Diğerler Üzeyir Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Aybike Tumluer ilk olarak 2013 yılında Polis Teşkilatında Polis Memuru olarak çalışacak olan kişilerin öğrencilik yıllarından polislik mesleğine geçişe kadar olan olayları, aşklarını konu alan dizi Her Şey Yolunda Merkez’de rol almıştır. Dizide İpek Tuzcuoğlu, Bülent Alkış, Aslıhan Güner, Emre Büyükpınar ve Gökhan Alkan gibi önemli isimlerle birlikte rol almıştır. Oyuncu 2014 yılında Süreç Film’in öncülüğünde yapımcılığını Ali Gündoğdu’nun üstlendiği dizi Ah Neriman’da rol almıştır. Dizide Perran Kutman, Filiz Taçbaş, Nilay Deniz, Çağlar Sayın gibi önemli isimlerle birlikte rol aldı.

Tumluer, 2015 yılında Komedi, Gençlik ve Aşk dizisi olan İlişki Durumu: Karışık’ta yer almıştır. Dizi aşk, kıskançlık, gurur, yanlış anlamaların el ele gidebileceği bir aşk oyunu hikayesini konu alıyor. Dizide Seren Şirince, Berk Oktay, Pamir Pekin, Eda Ece, Gülden Avşaroğlu gibi isimler yer alıyor. Oyuncuya Hayati ve Diğerleri dizisindeki rolü dolayısıyla başarılar diliyoruz.

Aybike Esin Tumluer Videosu!

Etiketler: hayati ve diğerleri nurten gerçek adı hayati ve diğerleri nurten kimdir hayati ve diğerleri nurten oynadığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL