Hayati ve Diğerleri Son Bölüm (2. Bölüm) Özeti? 26 Kasım Fragmanı!

Hayati ve Diğerleri Son Bölüm (2. Bölüm) Özeti? 26 Kasım Fragmanı!

Yazar: Emre Hayati ve Diğerleri

Kanal D ekranlarının pazar akşamları yayınlanan dizisi Hayati ve Diğerleri ilk bölümü ile izleyicileri güldürürken dizinin 2. bölümünde neler olacak merak konusu oldu. Hayati ve Diğerleri’nin 2. bölüm özeti ve 26 kasım fragmanını yazımızda bulabilirsiniz. Hayati ve Diğerleri 2. bölümde neler olacak? 

Hayati ve Diğerleri Son Bölüm (2. Bölüm) Özeti?

Hayati ve Diğerleri dizisinin ilk bölümünde Hayati kurum içi eğitim için İkircikli Karakolu’nda geçici görevli çalışmaktadır. Hayati’nin ilk görevi ise cami avlusuna bırakılan bir bebeğin anne ve babasını bulmak ve teslim etmektir. Hayati’nin kımıl dayısı Danyal ise internetten zengin sevgili düşürmenin peşindedir. Kadınların bebekli erkeklerden hoşlandığını duyunca karakoldaki sahipsiz bebeğe sahip çıkar.

Şükran ise oğlu Hayati’nin bebek ile yakından ilgilendiğini görünce oğlunun mürüvvetini görmek ister ve gelin aramaya başlar. Yurt dışından arayan ve İstanbul’a gelmek isteyen yabancı uyruklu kıza tüm birikimini verir. Bir yandan karakoldakilerle uğraşan bir yandan da dayısı ve annesinin yaptığı hataları ayağına dolanan Hayati’yi zorlu ve komik günler beklemektedir.

Hayati ve Diğerleri 2. bölümünde; Hayati annesinin bulduğu gelin adaylarına ne cevap verecek? Şükran Hayati’nin başına ne dertler açacak? Dayısı Danyal hangi plan peşinde ve bu planı Hayati’ye çarpacak mı? Tüm bu soruların cevabını resmi özet geldiğinde buradan bulabilirsiniz.

Hayati ve Diğerleri 2. bölüm özeti:

Hayati’nin emri altında çalışan polis memuru Nurten’in ayrıldığı kocası Erol intihara kalkışınca olanlar oluyor. Hayati ve ekip arkadaşları Erol’u kurtarmak için seferber oluyor. Şükran oğlu Hayati’ye kız bulmak için bankanın yolunu tutar. Kardeşi Danyal ile bankada karşılaşan Şükran, soygunlar tarafından rehin alınır. Danyal soygunculardan kurtulmak için hemen Hayat’yi arar ve hem kendisinin hem de annesi Şükran’ın bankayı soymaya gelen soyguncular tarafından rehin alındığını söyler. Hayati, annesi Şükran ile dayısı Danyal’ı kurtaracak mı?

[mavitext]Hayati ve Diğerleri İkircikli Sürgün Karakolu Nerede? Tıklayınız![/mavitext]

Hayati ve Diğerleri 2. Bölüm Fragmanı!

Etiketler: hayati ve diğerleri 2. bölüm fragmanı hayati ve diğerleri 2. bölüm özeti hayati ve diğerleri 2. bölümde neler olacak hayati ve diğerleri 26 kasım fragmanı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL