Hayati ve Diğerleri Neden Yok? Final mi Yapacak? Bitti mi?

Hayati ve Diğerleri Neden Yok? Final mi Yapacak? Bitti mi?

Yazar: Emre Hayati ve Diğerleri

Kanal D ekranlarının Pazar akşamları yayınlanan dizisi Hayati ve Diğerleri bir kaç bölümü yayınlandıktan sonraki bölümde ekranlara gelmedi. Hayati ve Diğerleri neden yok? Final mi Yapacak? Bitti mi? Tüm bu soruların cevabı yazımızda..

Hayati ve Diğerleri Neden Yok? Final mi Yapacak? Bitti mi?

Kanal D ekranlarında Pazar akşamları yayınlanan dizi Hayati ve Diğerleri Hayati’nin İkircikli Karakolu’na atanması ve başına gelen komik olayları anlatırken, annesi ve dayısının başına açtığı belalar karşısında yapacaklarını da anlatıyordu. Dizi komedi tarzında pazar akşamlarına renk katıyordu. Ancak diziden kötü haber geldi.

Hayati ve Diğerleri ilk bir kaç bölümden sonra gelen düşük reytingler sonrası final kararı aldı. Bu yüzden ekranlarda yok. Dizi Savaşçı, O Ses Türkiye ve haber kanallarının önüne bir türlü geçemedi.

Son Gelişmeler:

Hayati ve Diğerleri ilk bölümünde beklenen reytingleri alamadı. Pazar günü tekrar çocuklar duymasına emanet edildi. Hayati ve Diğerleri’nin akıbeti hakkında bilgi verilmedi.

[mavitext]2017 Yılı Final Yapacak Diziler? Tıklayınız![/mavitext]

Sizler Hayati ve Diğerleri’nin reyting sonuçları sonrası aldığı final kararını nasıl değerlendiriyorsunuz? Sizce dizi gün değiştirip yoluna devam etmeli mi?

Etiketler: hayati ve diğerleri bitti mi hayati ve diğerleri final mi yaptı hayati ve diğerleri gün mü değiştirdi. hayati ve diğerleri neden yok


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL