Hazal Subaşı Diriliş Osman Dizisi Oyuncu Kadrosuna Dahil Oldu mu?

Hazal Subaşı Diriliş Osman Dizisi Oyuncu Kadrosuna Dahil Oldu mu?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Trt1’in efsane dizi serisi Diriliş’in 2019-2020 sezonun ekranlara gelecek olan Diriliş Osman dizisinin kadrosu şekillenmeye başladı. Dizinin kadın başrol oyuncusu hakkında ilginç bilgiler kulislere düştü. Hazal Subaşı’nın Diriliş Osman’da Osman karakterini canlandıracak olan Burak Özçivit’in partneri olacağı söylendi.

Peki Hazal Subaşı gerçekten Diriliş dizisine dahil oldu mu, Diriliş Osman’ın kadrosunda Hazal Subaşı olacak mı? Diriliş serisinin yeni dizisi olan Diriliş Osman şuan için dizinin müdavimleri tarafından merak edilirken detaylarda gelmeye başladı. Dizinin özellikle kadrosu çok merak ediliyor.

Burak Özçivit’in Osman karakteri ile karşımıza çıkacağı yeni sezon dizisi Diriliş Osman bakalım eski versiyonu Ertuğrul kadar izlenebilecek mi? Tabi burada kadrosunun da çok önemli olduğu dikkatlerden kaçmamalı. Erkek başrol kadar kadın başrol de çok önem arz ediyor. Hazal Subaşı’nın güzelliği ile diziye renk katacağı muhakkak ancak performans olarak nasıl olacağı ise şuan için muallakta.

Tabi Hazal Subaşı’nın Diriliş Osman dizisinde olacağı söylense de şuan için net bilgi gelmiş değil. Taraflardan resmi açıklama gelmedi. Hazal Subaşı’nın sosyal medya hesaplarında konu ile ilgili herhangi bir açıklama şuan için yok. Tabi aksi yönde yani yalanlama olarak ta bir açıklama gelmedi. Taraflar sessizliğini koruyor. Bakalım Subaşı’yı yeni dizide görebilecek miyiz? Peki Hazal Subaşı kimdir, isterseniz kısaca güzel oyuncuyu tanıyalım.

Hazal Subaşı kimdir?

Hazal Subaşı daha çok Trt1 ekranlarında yayın hayatına başlayan daha sonra Star TV’ye transfer olan Adını Sen Koy dizisi ile tanınmıştır. 1996 İzmir doğumlu olan güzel oyuncu İzmir Ekonomi Üniversitesi Halkla İlişliler ve Reklamcılık bölümü mezunudur.  2015 Miss turkey’de 3.olmuştur. Sonrasında ise oyuncu olmaya karar vermiş ve bu yönde kendisini geliştirmeye başlamıştır.

tıkla>>> Diriliş Osman Oyuncu Kadrosu ve Konusu!

Güzelliği ile göz kamaştıran Hazal Subaşı doğal güzelliği ile dikkat çekmektedir. Trt1’de gösterilen Adını Sen Koy dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Sonrasında ise yine Trt1 de gösterilen Halka isimli dizi ile sevenleriyle buluşmuştur.

Etiketler: diriliş osman hazal subaşı hazal subaşı diriliş'te mi hazal subaşı hangi karakterde


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL