Hazar Ergüçlü’nün Sevgilisi Onur Ünlü Kim? Kaç yaşında? Hazar Ergüçlü’den Kaç Yaş Büyük?

Hazar Ergüçlü’nün Sevgilisi Onur Ünlü Kim? Kaç yaşında? Hazar Ergüçlü’den Kaç Yaş Büyük?

Yazar: Emre Magazin

Ekranların gözde oyuncuları arasında yer alan Hazar Ergüçlü’nün ismi son zamanlarda magazin gündeminden düşmüyor. Oyuncu  üstlendiği rollerden daha çok özel hayatıyla gündemde. Yapımcı, senarist, reklam yazarı ve yönetmen Onur Ünlü ile bir küs bir barışık ilerleyen ilişkisinde son durum ne? Hazar Ergüçlü’nün olay yaratan sevgilisi Onur Ünlü kim? Kaç yaşında? Hazar Ergüçlü’den kaç yaş büyük? 

Hazar Ergüçlü 1 ocak 1992 yılında dünyaya gelmiştir. Sevgilisi yönetmen ve yapımcı Onur Ünlü ise 1973 yılında dünyaya gelmiştir. Onur Ünlü Hazar Ergüçlü’den kaç yaş büyük sorusu bu yüzden vatandaşlar tarafından bu kadar merak ediliyor. Onur Ünlü ve Hazar Ergüçlü arasında 19 yaş bulunuyor.

Hazar Ergüçlü ile Dudullu Postası ve Gerçek Kesit: Manyak’ta birlikte çalıştığı yönetmen Onur Ünlü’nün bir dargın bir barışık ilişki yürütüyor. Çift geçtiğimiz mart ayında ayrıldıkları iddia edilen çift son günlerde tekrar birlikte görüntülendi ve aşklarını dolu dizgin yaşamaya devam ediyorlar.

Hazar Ergüçlü kendisinden 19 yaş büyük yapımcı sevgilisi Onur Ünlü ile yaşadığı aşk ailesinden onay almadığı için zaman zaman sekteye uğruyor. Fakat aralarındaki aşk ne olursa olsun çiftin uzak kalmasına engel olamıyor.

Hazar Ergüçlü kim? 1 Ocak 1992 senesinde dünyaya gelen Hazar Ergüçlü  Kıbrıs doğumludur. Sinema ve dizi oyuncusu olarak tanınmaktadır. İlk profesyonel oyunculuk kariyerine Gölgeler ve Suretler isimli sinema filmiyle adım atan oyuncu;  2011 yılında Kuzey Güney adlı dizide Simay Canay karakteri ile büyük bir çıkış yakalamıştır.

Akabinde Star TV ekranlarında yayınlanan MedCezir dizisinde ise Eylül rolüyle izleyici karşısına Hazar Ergüçlü Yüksek Sosyete dizisi oyuncu kadrosunda başrol olarak yer almıştır. Hazar Ergüçlü’nün ilk başrol oynadığı dizisi Yüksek Sosyete’dir.

Hazar Ergüçlü’nün sevgilisi Onur Ünlü kim? 

Onur ünlü, 1973 yılında İzmit’te doğmuş, Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi iletişim sanatları bölümünden mezun olduktan sonra Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi İletişim Bilimleri Anabilim Dalında yüksek lisansını tamamlamıştır. 1997 yılından beri televizyon piyasasında senarist, reklam yazarı, yapımcı ve yönetmen olarak bir çok projeye imza atmıştır.

Son zamanlarda ismi kendisinden yaşça büyük sevgilisi Onur Ünlü ile yaşadığı aşkla gündemden düşmüyor.

 

 

Etiketler: hazar ergüçlünün sevgilisi kaç yaşında hazar ergüçlünün sevgilisi onur ünlü kim hazar ergüölünün kendisinden yaşça büyük sevgilisi kim onur ünlü kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL