Hazım Körmükçü’nün Nişanlısı Zeynep Tandoğan Kim? Nereden Tanıyoruz?

Hazım Körmükçü’nün Nişanlısı Zeynep Tandoğan Kim? Nereden Tanıyoruz?

Yazar: Emre Magazin

Cennet’in Gözyaşları dizisinde Mahir karakterine hayat veren Hazım Kökmükçü hakkında şok iddia gündeme bomba gibi düştü. 2016 yıl evli kaldığı eşi Hilal Özdemir’den ayrılan ve Zeynep Tandoğan ile nişanlanan Hazım Körmükçü’nün nişanlısı Zeynep Tandoğan’ı dövdüğü iddia edildi. Peki Zeynep Tandoğan kim? Nereden tanıyoruz?

Hazım Körmükçü ve Zeynep Tandoğan 30 mayısta nikah masasına oturacaktı fakat nikah şahitleri Aziz Yıldırım’ın seçimler nedeniyle törene katılamayacağı açıklanınca nikah ileri bir tarihe alındı. İkili nikah için gün sayarken aralarında yaşanan tartışma Zeynep Tandoğan’ın nişanlısından şiddet görmesiyle sonuçlandı. Kanlar içinde kalan Zeynep Tandoğan polisi aradı ve şikayetçi oldu. Polisler Hazım Kömükçü’yü sorgu için karakola götürdü.

Ardından Zeynep Tandoğan hastaneye gitti ve eşinin kendisine şiddet uyguladığını söyleyerek darp raporu aldı. Aldığı raporla birlikte şikayetini yeniledi. Kendisine daha önce de şiddet uyguladığını dile getiren Zeynep Tandoğan dönüşü olmadığını söyledi.

Zeynep Tandoğan kim? Zeynep Tandoğan 1982 tarihinde doğmuştur. Nişanlısı Hazım Körmükçü ile aralarında 17 yaş far vardır. Fenerbahçe Tv’de spikerlik yapmaktadır. Gençler Konuşuyor, Günce, Fenerli Ünlüler, Maç Keyfi ve Fenerbahçe Kurumsa gibi programları da sundu

Zeynep Tandoğan Bilgi Üniversitesi Medya ve İletişim Sistemleri Bölümünde yüksek öğrenimini tamamlamıştır.  Almanca ve İngilizce dillerini iyi derece bilen sunucu, ailenin tek evladı olarak 1982 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Babası Sait Tandoğan Fenerbahçe Spor Kulübü’nde bir dönem asbaşkan olarak görev yapmıştır. 2007 yılında babasını kaybetti.  Annesi ise uzun seneler bilişim sektöründe üst düzey yöneticilik yaptı.

Zeynep Tandoğan’ın ilk evliliğinden Can Taha isminde bir oğlu var.

 

Etiketler: zeynep tandoğan kim zeynep tandoğan ne iş yapıyor


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL