Hekimoğlu Dizisi Erken Final mi Yapacak, Tutmadı mı?

Hekimoğlu Dizisi Erken Final mi Yapacak, Tutmadı mı?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Kanal D’de 17 Aralık Salı günü birinci bölümü ile ekranlara gelen Hekimoğlu dizisi uyarlama dizi olarak seyirci ile buluştu. Karga Seven imzası taşıyan dizi erken final mi yapacak?

Hülya Gezer’in yönetmenliğini yaptığı Hekimoğlu dizisi Dr. House dizisinin Türkiye uyarlamasıdır. Dizi huysuz, asosyal ama bir o kadar da zeki olan Dr. Ateş Hekimoğlu’nun hikayesini konu almaktadır. Senaryosu Banu Kiremitçi Bozkurt tarafından yazılan Hekimoğlu ilk bölüm reytingleri pekte yüz güldürmedi gibi.

Ateş Hekimoğlu, Orhan, İpek, Zeynep, Mehmet Ali ve Emre’nin hastanedeki maceralarını konu alan dizi ilginç hikayesi ile seyirci ile buluştu. Hekimoğlu, kural tanımazi uyumsuz ve huysuz bir karakterdir. Enfeksiyon uzmanı olan Hekimoğlu, zor bakaları sever ve kendisini hep heyecanlandırır. Zor vakalar onun için ulaşılması zor hedeflerdir. O yüzden sürekli imkansızı tercih eder.

Ekibi de hepsi alanında uzman kişilerdir. Kimisi Ateş’e sinir olurken kimisi de onu sever. Ancak sevseler de sevmeseler de hepsi Ateş’e saygı duyarlar. Dizinin reytingleri yayın süresi hakkında net bir bilgi verecektir. İlk 7 bölümü çekilen dizi reyting sonuçlarına göre kendisine bir yol çizecek. Ya gün değiştirecek ya da final yapacak. Hepsi ve detayları en kısa zamanda  yazımızda olacak. Takipte kalın…

Hekimoğlu ilk bölümü ile seyirciden tam not aldı. Sosyal medyada ülke gündemine düşen dizi aynı zamanda dünya tt gündeminde de üst sıralarda yer aldı. Dizi sosyal medyada duyurulduğundan bu yana 20 milyon erişime ulaştı.

 

Etiketler: hekimoğlu bitecek mi hekimoğlu erken final mi hekimoğlu final mi yapacak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL