Hekimoğlu Dizisi Hangi Hastanede Çekiliyor, Dizi Seti Nerede?

Hekimoğlu Dizisi Hangi Hastanede Çekiliyor, Dizi Seti Nerede?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Bir uyarlama dizisi daha ekranlara geliyor. Kanal D ekranlarında gösterilecek olan Hekimoğlu dizisi tüm dünyada izlenme rekorları kıran Dr. House’ın TR versiyonu. Şimdi sıra ülkemizde. Kadrosunda duayen oyuncu Timuçin Esen var. Ana karakteri canlandıracak olan oyuncu dizide Ateş Hekimoğlu‘nu canlandıracak. Peki dizi hangi hastanede çekiliyor, dizinin fanları merak ediyordur. İşte detaylar…

Güçlü oyuncu kadrosu ile evlerimize konuk olan Hekimoğlu dizisi daha yayınlanmadan fragmanları ile dikkatleri üzerine çekti. İsterseniz dizinin konusundan bahsedelim biraz. Hekimoğlu, namı diğer Ateş Hekimoğlu, enfeksiyon ve nefroloji uzmanı bir doktordur. Ancak tabiri caizse öyle basit bir doktor da değildir. Zekası ile herkesi kıskandıran bir yapıya sahiptir. Tabi haliyle asosyal, itici, huysuz bir yapıya sahiptir. Otoriteye bağımlı değildir. Her ne kadar kanun, yönetmelilk tanımasa da zor durumların üstesinde gelmekte çok başarılıdır. Günü kurtarıcı bir yanı vardır.

Hekimoğlu dizisinin kadrosunda kimler var derseniz. Timuçin Esen’in yanı sıra Okan Yalabık, Ebru Özkan, Kaan Yıldırım, Damla Colbay ve Aytaç Şaşmaz dizinin ana karakter kadrosunda yer almaktadırlar. Dizi “Herkes yalan söyler” mottosuyla yola çıkıyor. Aslında orijinal dizideki aynı söylem burada da karşımıza çıkıyor. Dizinin çekimleri başladı ve şuan için ilk tanıtım fragmanı da ekranlara geldi. Tabi ilk fragman pek dikkat çekici olmadı. Hekimoğlu’nu ortaya çıkaracak bir tanıtım henüz gelmedi ama kısa süre sonra gelecektir.

Hekimoğlu Dizisi Nerede Çekiliyor?

Tabi dizinin çekim yeri de doğal olarak bir hastane olacak. Bu hastane nerede, adı ne, nasıl gidilir gibi sorular da dizi başladıktan sonra mutlaka sorulacak ve merak edilecek. Bizde sizler için hemen kolları sıvadık ve Hekimoğlu dizisi nerede çekiliyor araştırmaya başladık. Açık konuşmak gerekirse dizinin çekim yeri şuan için sır gibi saklanıyor. Ancak dizinin çekildiği hastanei mekanlar belli olur olmaz sizlere bu yazımızdan ulaştıracaz. Takipte kalın. Hekimoğlu dizisi ile ilgili diğer detaylara BURADAN ulaşabilirsiniz.

tıkla>>> Hekimoğlu Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

 

Etiketler: hekimoğlu dizi seti nerede hekimoğlu dizisi hangi hastanede çekiliyor hekimoğlu dizisi nerede çekiliyor


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL