Hekimoğlu Dizisi Kaç Bölüm Yayınlanacak, Ne Zaman Bitecek?

Hekimoğlu Dizisi Kaç Bölüm Yayınlanacak, Ne Zaman Bitecek?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Kanal D ekranlarında yeni bir doktor dizisi olarak başlayan uyarlama dizi Hekimoğlu, oyuncu kadrosu ile sektörde ses getiren bir yapım oldu. Tabi doktor dizilerine meraklı izleyiciler Hekimoğlu dizisi ne zaman bitecek, kaç bölüm yayınlanacak gibi soruların cevaplarını arıyorlar.

Hekimoğlu dizisi orijinal adı Dr. House. 2004 yapımı dizisi Amerika’da 8 sezon yayınlandı ve çok sevildi. Yayınlandığı dönemde izlenme rekorları kırdı. Tabi dizinin farklı dillerde uyarlama diziler içekildi ve birçok ülkede yayınlandı. Yayınlandığı her ülkede ciddi bir hayran kitlesine ulaşan dizi en sonunda ülkemizde de yayınlanmaya başladı.

Dr. House karakterini Hekimoğlu dizisinde Timuçin Esen canlandırıyor. Ateş Hekimoğlu karakteri ile Timuçin Esen yine adından söz ettirecek gibi. Zaten başarılı oyuncunun daha önceki projelerinden nasıl işler çıkardığını hepimiz biliyoruz. Müslüm filmindeki performansı hala hafızalarımızda. Hekimoğlu dizisinde de iyi bir performans ortaya koyacaktır. Peki Hekimoğlu dizisi kaç bölüm yayınlanacak, ne zaman final yapacak?

tıkla>>> Hekimoğlu Dizisi Oyuncuları Karakter Analizi

Hekimoğlu dizisi ne zaman bitecek sorusunun şuan için cevaplamak oldukça zor. Çünkü her dizini akıbetini alacağı reytingler belirler. Bu anlamda Hekimoğlu dizisi eğer reytinglerde iyi bir sıralama yaparsa uzun soluklu bir dizi olacaktır. Yukarda da bahsettiğimiz gibi dizinin orijinali 8 sezon yayınlandı. Toplamda 177 bölüm olarak çekildi. Ülkemizde de ön hazırlık için 7 bölüm olarak çekimler tamamlandı.

Dizinin reytinglerine bakılarak kanal ve yapım şirketinin ortak kararı ile dizi ya final yaptırılacak ya da devam edecek. Tabi ülkemizde izlenmese de bazı yapımlar yurtdışına satışı gerçekleşebiliyor. Yurt dışına satılan dizilerin de reytingleri kötü olsa da çekimleri az da olsa devam edebiliyor. Hekimoğlu dizisi için de aynısı gerçekleşebilir.

tıkla>>> Hekimoğlu Dizisi Hangi Hastanede Çekiliyor, Dizi Seti Nerede?

Tabi tüm bu gelişmeler dizinin alacağı reyting oranlarına bağlı. Hekimoğlu dizisi tuttu mu, izlendi mi, reytingleri nasıl merak edenler BURADAKİ yazımızı okuyabilirler. Kısaca özet geçecek olursak Hekimoğlu dizisi başlangıçta 7 bölüm olarak yayınlanacak eğer dizi tutarsa devam edecek.

Hekimoğlu Dizisi Fragmanı

Etiketler: hekimoğlu erken final mi hekimoğlu ne zaman bitecek hekimoğlu ne zaman final


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL