Hekimoğlu Dizisi Ne Zaman Başlayacak, Hangi Gün Yayınlanacak?

Hekimoğlu Dizisi Ne Zaman Başlayacak, Hangi Gün Yayınlanacak?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

House M.D. dizisinin Türkiye uyarlaması olan Hekimoğlu dizisi çok yakında Kanal d ekranlarında izleyici ile buluşacak. Trabzon fragmanları yayınlanmaya başlayan Hekimoğlu dizisi ne zaman başlayacak, dizi hangi gün yayınlanacak?

Başrollerinde Timuçin Esen Ebru Özkan Okan Yalabık Kaan Yıldırım Damla çolbay ve Aytaç Şaşmaz’ın yer aldı Hekimoğlu dizisinin ilk tarafından 8 Kasım cuma günü ekranlara geldi. İlk tanıtım itibari ile gayet sade bir tanıtım olan Hekimoğlu ses getirmeye aday dizilerden birisi. Dizinin hangi gün yayınlanacağı merak edilirken yeni diziler için gün seçiminin de çok önemli olduğunun altını çizmek lazım.

Hekimoğlu dizisinde Dr. House’u canlandıran kişi Timuçin Esen olacak. Timuçin Esen en son Gülperi dizisi ile ekranlara gelmiş ve aynı yıllarda Müslüm filminde de Müslüm Gürses’i canlandırarak büyük beğeni kazanmıştı. Şimdi ise yayınlandığı ülkelerde reyting rekorları kıran dizisinin Türkiye uyarlamasında başrollerde oynayacak. Dizinin haftanın hangi gününde ekranlara geleceğini merak edenler için hemen konuya girelim.

Hekimoğlu dizisinin hangi gün yayınlanacağı şu an kesinlik kazanmamışken gelen bilgilere göre Çarşamba veya pazar günü ekranlara gelmesi bekleniyor. Yapım şirketi ve kanal ortak bir karar ile dizinin gününü kararlaştırılacaklar. Ayrıntılar geldiğinde haberimiz güncellenecektir.

tıkla>>> Hekimoğlu Dizisi Oyuncuları Karakter Analizi

Etiketler: hekimoğlu dizisi hangi kanalda hekimoğlu ne zaman başlayacak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL