Hekimoğlu Dizisi Oyuncuları Karakter Analizi

Hekimoğlu Dizisi Oyuncuları Karakter Analizi

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Amerikan yapımı House uyarlaması dizi Hekimoğlu ülkemizde Kanal D’de yayınlanacak. Dizinin ana karakterini ise Timuçin Esen oynayacak. Hekimoğlu dizisi konusu, oyuncu kadrosu ve diğer detaylar yazımızda.

Hekimoğlu Dizisi Konusu

2004-2012 yılları arasında Amerika’da yayınlanan ve kısa sürede fenomen haline gelen House dizisinin uyarlaması olarak karşımıza çıkacak olan Hekimoğlu dizisinde ilginç bir hikaye ve kurgu bizleri bekliyor olacak. Enfeksiyon, Nefroloji  ve bulaşıcı hastalıklar uzmanı bir doktorun hastanede geçen sıra dışı hikayesi TV’ye yansıyacak.

Hekimoğlu Erkek Başrol

Timuçin Esen dizinin ana karakteri olan Gregory House’u canlandıracak. Daha önce TV8’de olması beklenen dizinin sonradan Kanal D tarafından satın alındığı duyuruldu. Dizi Kanal D’de ekranlara gelecek. Dizinin erkek başrol oyuncusu belli olurken kadın başrol oyuncusu ile ilgili çalışmalar sürüyor. Yapım şirketi Karga Seven kadın başrol oyuncusu için farklı isimlerle görüşmeye devam ediyor.

Dizinin senaryo yazarı Berkun Oya olurken yönetmenliğini ise Yağmur ve Durul Taylan kardeşler yapacak. Hekimoğlu karakteri çok seki ve başarılı bir doktordu. Ancak hastanelerin kurallarına pek uymaz bu yüzden de genelde kovulur. Kendi başına buyruk tavırları çevresi tarafından sorun olsa da işi için çok yararlı olmaktadır. Huysuz ve duyarsız bir kişilik olan Hekimoğlu’nun kendi ekibi vardır.

Hekimoğlu Oyuncu Kadrosu

Timuçin Esen (Ateş Hekimoğlu)

14 ağustos 1973 yılında dünyaya gelen Timuçin Esen’in oyunculuk yeteneğini Türkiye her zaman takdir etti.  2019 itibariyle, Timuçin Esen 46 yaşındadır. Bilge Türe ile evli ve bir kız çocuğu ve bir oğlu var. Timuçin Esen, oyunculuk ve müzisyen yanları nedeni ile çok yönlü bir kişiliktir. Tiyatro eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi’nde tamamladıktan sonra Timuçin Esen, uzun yıllar tiyatro oyuncusu olarak çalıştı ve tecrübe kazandı. İtalya ve ABD’de oyuncu koçu olarak çalıştı.

Son olarak Timuçin Esen, 2018 yılında Gülperi dizisinde avukat Kadir Aydın olarak yer aldı. Sadece dizileriyle değil, sinema filmleriyle de dikkat çeken Timuçin Esen, 2019 yılında Müslüman filmiyle büyük beğeni topladı. Timuçin Esen Hekimoğlu dizisinde Ateş Hekimoğlu karakterini canlandıracak. Ateş Hekimoğlu nefroloji ve enfeksiyon hastalıkları uzmanıdır ve bu konuda başarılı bir doktordur. Ancak Ateş huysuz, ukala ve asosyal bir karaktere sahiptir. Tabii bunların yanı sıra zekasıyla herkesi etkileyebilen bir yapıya sahiptir. otoriteye karşı olan Ateş Hekimoğlu ancak zor durumlarda dahiyane fikirleri ile sorun giderici ve kurtarıcıdır.

Okan Yalabık

Okan Yalabık 1978 Balıkesir doğumludur. İstanbul üniversitesi devlet konservatuvarı tiyatro bölümü mezunu olan Okan Yalabık yay burcundadır. Sinema dizi ve tiyatro oyuncusu olarak kariyerine devam eden Okan Yalabık aynı zamanda seslendirme sanatçısıdır. Birçok projede yer alan Okan Yalabık’ın en beğenilen dizileri yılan hikayesi hatırla sevgili ve serseri isimli yapımlar oldu.

Ebru Özkan

Ebru Özkan 1978 yılında Ankara’da doğmuştur. 173 santimetre boyunda olan Ebru Özkan 2016 yılında Ertan saban ile evlenmiştir. Biricik Saban isminde bir çocuğu vardır. birçok dizi ve film projesinde yer alan Ebru Özkan’ın en bilinen projeleri Paramparça dizisi, Çınar Ağacı, Rüzgarın Hatıraları gibi yapımlar olmuştur. Emre Özkan Ankara üniversitesi dil ve tarih-coğrafya fakültesi mezunudur.

Kaan Yıldırım

Kaan Yıldırım 1986 yılında İstanbul’da doğmuştur 180 santimetre boyunda olan Kaan Yıldırım Ezgi Eyüboğlu ile 2016 yılında evlenmiş 2019 yılında boşanmıştır. Kaan yıldırım’ın en bilinen dizileri 2013 kayıp, 2014 ulan İstanbul, 2016 kalbim yangın yeri, 2017 klavye delikanlıları, 2018 insanlık suçu, 2019 halka.

Damla Colbay

Damla çolbay 1993 yılında doğmuştur. Güzel ve başarılı oyuncu ilk deneyimini Kara para Aşk dizisi ile yapmıştır. İzmir doğumlu olan güzel oyuncu dokuz Eylül üniversitesi Güzel Sanatlar fakültesi sahne sanatları bölümünden mezun olmuştur. En bilinen dizilerin Kara para Aşk, hayat mucizelere gebe, içerde, zengin ve yoksul

Aytaç Şaşmaz

Hekimoğlu dizisinin diğer genç oyuncusu Aytaç Şaşmaz’dır. Aytaç Şaşmaz 1994 yılında İstanbul’da doğmuştur. İlk deneyimi 2017 yılında çocuk isimli sinema filmi olmuştur. Söz dizisi ile tanınırlığını arttıran Aytaç Şaşmaz son yılların göze çarpan oyuncularından birisidir.

Etiketler: hekimoğlu dizisi oyuncu kadrosu hekimoğlu dizisi oyuncuları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL