Hekimoğlu Dizisi Oyuncuları Karakter Analizi

America House Md 8 sezonunda adı ve bölüm sayısı ile Türkiye Hekimoğlu adıyla 177 yayında yayınlanacaktır. 2004 2012-2012 yılları arasında yayınlanan dizi, Amerika dışındaki birçok ülkede yayınlandı ve çok popülerdi. Hekimoğlu dizisi, enfeksiyon departmanı uzmanı olacak ve aynı zamanda Nefroloji konusunda uzmanlaşmış olacak bulaşıcı hastalıklar dizisinde Hekimoğlu dizisinin başrolü olarak ekrana gelecek.

Timuçin Esen Hekimoğlu dizisinde başrol oyuncusu olan Hekimoğlu karakteri hayat verecek. Daha önce duyurulan TV8 ekranlarında Hekimoğlu dizisinin yayınlanacağı biliniyor, ancak dizinin bütçesinin Kanal D’ye satıldığı anlaşılmadı. Aynı zamanda, Hekimoğlu dizisinin ünlü oyuncusu Cansu Dere’nin daha önce dizinin, ancak Ocak 2020’de siz Cansu Dere projeden ayrıldı.

Hekimoğlu dizisi iki kadın başrol oyuncusu olacak, bu nedenle Hekimoğlu dizisi yapımcısı Karga Seven Pictures, iki kadın başrol oyuncusu bulmak için çok sayıda ünlü isme teklif verdi.

Hekimoğlu Serisi Yapımcı Senarist Yönetmen

Hekimoğlu serisinin yapımcısı, daha önce Her Yerde Sen ve Informal gibi dizileri üreten Karga Seven Pictures, Masum ve İntikam’ın senaryo yazarı Berkun Oya, Hekimoğlu dizisinin senaryo yazarı olacak. Hekimoğlu serisi Yağmur Taylan ve Durul Taylan kardeşler tarafından yönetilecek.

Hekimoğlu Dizisi Konu

Hekimoğlu, tıbbi teşhis bölümünün başıdır. Takımında birçok doktor var. Hekimoğlu başarılı bir doktor olmasına rağmen hastane kural ve yasalarına uymuyor. Bu kayıtsız tutum sürekli işe yol açar. Bu nedenle hastanelerde fazla yer tutamaz.

Doktor Hekimoğlu karizmatik bir doktordur. Aslen başarılı bir doktor olan Hekimoğlu çok riskli bir doktordur ve görevinden kovulur. Diğer hastaneler Hekimoğlu’nu işe almıyor. Doktor Hekimoğlu asosyal ve zeki bir adam, genellikle huysuz ve duyarsız olmasına rağmen, bilge bir adam.

Hekimoğlu Oyuncular

Timuçin Erol ile doğrudan iletişime geçin

Türkiye, Timuçin’le oyunculuk yeteneğini her zaman takdir etti, 14 Ağustos 1973 babası Niğde’den. 2019 itibariyle, Timuçin Esen 46 yaşında. Bilge Türe ile evli ve bir kız çocuğu ve bir oğlu var. Timuçin Esen, oyunculuk müzisyeni olduğu kadar çok yönlü bir kişiliktir. Tiyatro eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi’nde tamamladıktan sonra Timuçin Esen, uzun yıllar tiyatro oyuncusu olarak çalıştı ve tecrübe kazandı. İtalya ve ABD’de oyunculuk ustası olarak çalıştı.

Yeni çağın gençleri, 2014 serisi Vicdan ve Kalp İşleri ile Timuçin Esen’i tanıyor. Özellikle Gönül İşler, dizide canlandırdığı Yılmaz karakterine hayran kaldı. 2016 yılında, Faryalı karakteriyle diziye büyük katkı sağladı. Yaşamını tiyatro sahnelerine adayan Timuçin Esen, Galip Derviş’in jenerik müziğini yaptı.

Son olarak Timuçin Esen, 2018 yılında Gülperi dizisinde avukat Kadir Aydın olarak yer aldı. Sadece dizileriyle değil, sinema filmleriyle de dikkat çeken Timuçin Esen, 2019 yılında Müslüman filmiyle büyük beğeni topladı. 2017 yılında Martıların.

Bildiğimiz kadarıyla Timuçin Esen ilk defa bir dizi doktora katılacak.