Hekimoğlu Zeynep Can Kimdir, Damla Colbay Bilgileri!

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Hekimoğlu dizisinin en sevilen karakterlerinden birisi olan Zeynep en merak edilen kişilerden. Yeni başlayan Hekimoğlu dizisindeki Zeynep Can karakteri kimdir? Gerçek adı ne, hangi dizilerde oynadı?

Ateş’in ekibinden olan Zeynep Can çok güzel ve tüm gözleri üzerine çeken birisidir. Bağışıklık sistemi uzmanı olan Zeynep kadınlığını ciddiyetinin arkasına gizlemektedir. Hastalarla ilişkisi çok iyidir. Hatta çok fazla iyidir. Onlarla aşırı fazla bağ kurar. Ateş’in tam tersi o da insanlara karşı çok meraklıdır. Ateş’in tam tersidir. Ancak Ateş’le çalıştıkça ona daha çok benzemektedir. Aslında Ateş’i anlamak en büyük hedefidir ve bunu da ona daha çok benzemekle olabileceğini düşünüyor.

Zeynep Can karakterini canlandıran oyuncu Damla Colbay’dır. 1993 İzmir doğumludur. Dokuz Eylül Üniversitesinden mezun olan Damla, ilk dizisi Kara Para Aşk dizisindeki Demet karakteri ile olmuştur. 2015 yılında ise Hayat Mucizelere Gebe isimli dizi ile devam etmiştir. İçerde isimli dizi ile tanınırlığını arttırmıştır.

tıkla>>> Hekimoğlu Dizisi Oyuncuları Karakter Analizi

Zengin ve yoksul dizisinde de Aysel karakterini canlandırmıştır. 166 cm boyunda olan Damla, 52 kg ağırlığındadır.

Etiketler: hekimoğlu dizisi zeynep kimdir hekimoğlu doktor zeynep kim


Yorum yaz