Her Yerde Sen Dizisi Neden Final Yaptı, Foxplay’de Yayınlanacak mı?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Fox’un büyük umutlarla yaz dizisi olarak ekranlara getirdiği Her Yerde Sen dizisinden kötü haber geldi. Sevilen dizi 23. Bölümle final yaparak ekranlara veda edecek. Peki dizi neden final yaptı, yeniden yayınlanacak mı, Foxplay’e mi transfer olacak?

Başrollerinde Furkan Andıç ve Aybüke Pusat’ın yer aldığı romantik komedi türündeki dizi ile ilgili final kararı alındı. Dizi geçtiğimiz günlerde gün değişikliğine gitmiş ama görünen o ki bu hamle de işe yaramamış. Dizi reytinglerde beklenen oranları alamayınca yapım şirketi ve kanal ortak bir karar aldı.

 

Reklam gelirlerinin de düşmesiyle diziyle ilgili final kararı alındı. Dizi 20 hafta ekranlarda kalmış ve reytingleri ise zamanla azalma göstermişti. Tabi bu düşüş reklam gelirlerini de etkiledi ve dizi 23. Bölümü ile final kararı aldı. 23 kasım 23. Bölümle final yapacak olan dizi sevenlerini de üzdü.

Şuan dizi severler dizinin farklı bir platformda yayınlanıp yayınlanmayacağı ile ilgili sorular sormaya başladı. Bize de bununla ilgili birçok soru geliyor. Hemen konuya girecek olursan şuan için Her Yerde Sen dizisinin farklı bir platformda gösterileceği ile ilgili bir açıklama gelmedi. Dizi şuan tamamen ekrandan kaldırılacak. İlerleyen zamanlarda ne olur bilinmez ancak şuan için dizi rafa kalkıyor.

Furkan Andıç ve Aybüke Pusat ise yeni projeleri değerlendirecek. İkilinin önümüzdeki günlerde hangi dizi veya filmlerle evlerimize konuk olacak belli olmazken oyuncuların fanları ise bu haberi sabırsızlıkla bekliyor olacak. Ayrıntılar geldikçe sitemizden ikilinin yeni dizileri ile ilgili bilgileri okuyabilirsiniz.

Etiketler: Her Yerde Sen Dizisi Neden Final Yaptı Her Yerde Sen Foxplay Her Yerde Sen Neden Bitti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL