Her Yerde Sen Dizisi Nerede Çekiliyor? Demir ve Selin’in Evi Nerede?

Fox Tv’nin 2019 yaz dizisi olarak ekranlara getirdiği dizi Her Yerde Sen kısa sürede ilgi odağı oldu. Aybüke Pusat ile Furkan Anduç’un başrollerinde yer aldığı dizinin nerede çekildiği, çekim yerleri merak ediliyor. Her Yerde Sen Dizisi Nerede Çekiliyor?

Demir ve Selin’in beraber oturduğu ev nerede? Yaza damga vurması beklenen dizilerden birisidir Her Yerde Sen. Kadrosu ve hikayesi ise romantik komedi türünde fox tv ekranlarında seyirci ile buluşacak. Tabi dizinin yaz sezonunda ekranlara gelmesi de mekanları bir hayli öne çıkarıyor.

Seyirciler de haliyle Her Yerde Sen nerede çekiliyor, dizi seti nerede gibi soruları sosyal medyadan sormaya başladı. Dizi gerçekten çok renkli. Oyuncular ve mekanlar çok sıcak geliyor insana. Haliyle izleyiciler de dizinin hangi mekanlarda, hangi semtlerde çekildiğini de merak ediyorlar. Sizler için konuyu araştırdık.

Her Yerde Sen dizisi İstanbul’da 9 mayıs’ta çekilmeye başlandı. Dizinin yönetmeni Ender Mıhlar çekimlerin başladığını sosyal medya hesabından duyurmuş ve konu ile ilgili bir de paylaşım yapmıştı. Paylaşımda “Haydin hayırlısı” mesajını paylaşan Mıhlar, çekimlere başladıklarını bu şekilde duyurmuş oldu.

Her Yerde Sen Demir ve Selin’in Evi Nerede, Hangi Dizide Yer Almıştı?

Çekimleri İstanbul’da yapılan Her Yerde Sen dizisi için pek çok mekan kullanılıyor. Bunlardan birisi elbette dizinin de en çok sahnelerinin çekileceği ve hikayenin kalbi olan ev. Demir ile Selin’in beraber oturmak zorunda kaldıkları ev. Ev nerede? Ev belki dikkatinizi çekmiştir bir yerlerden. Ev Ufak Tefek Cinayetler dizisinde de yer almıştı. Oa’nın meşhur C-10 adresteki evi.

13 bölüm çekilmesi gereken dizinin yoğu izleyici ziyaretlerinden çekindikleri için şuan çekim yerleri biraz gizli tutuluyor. Ancak bilgiler geldikçe haberimize eklenecektir. Bir diğer mekan ise yine Demir ve Selin’in çalıştıkları mekan, iş yeri. Her Yerde Sen dizisi ile ilgili tüm ayrıntıları sizlere en hızlı şekilde duyuracağız. Bizi takipte kalın.