Her Yerde Sen Dizisi Oyuncu Kadrosu, Konusu, Nerede Çekiliyor, Müzikleri!

Her Yerde Sen Dizisi Oyuncu Kadrosu, Konusu, Nerede Çekiliyor, Müzikleri!

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Furkan Andıç ve Aybüke Pusat’ın başrollerinde yer aldığı Her Yerde Sen dizisinin yaz dizisi olarak ekranlara gelmesi planlanıyor. Dizinin yapımcılığını Karga7 yapım şirketi üstlenecek. Peki dizinin detaylarında neler var, kısaca göz atalım…

Her Yerde Sen dizisi için sete çıkma hazırlıklarında sona gelinmiş. Bu demek oluyor ki dizinin oyuncu kadrosu da tamamlanmış. Dizinin merak edilen kadrosuna geçmeden önce bazı detaylardan bahsedelim.

Her Yerde Sen Dizisi Konusu Ne Olacak?

Her yaz dizisi gibi romantik komedi türünde ekranlara gelecek olan Her Yerde Sen dizisinde iki aşığın zorlu ve bir o kadar da komik aşkları ekranlara gelecek. Fox TV’de yayınlanacak olan dizide Demir ve Selin ismindeki iki kişinin tanışmalarından birbirlerine aşık olmalarına kadar geçen süre komik bir kurgu ile ekranlara gelecek. Kısaca dizinin hikayesinden bahsedelim…

Selin ve Demir(Furkan Andıç) emlakçının yaptığı hata sonucu aynı evi satın alırlar. Aynı evde hak iddiasından buluna ikili aynı evde yaşamak zorunda kalırlar. Tabi olaylar bununla da kalmaz ve Selin’in çalıştığı yere Demir’in yönetici olarak gelmesi ile işler daha da karışık bir hal alır. Komik, duygusal bir romantik komedi dizisi Fox Tv ekranlarında sizleri bekliyor olacak. Peki Her Yerde Sen dizisi ne zaman yayınlanacak?

Her Yerde Sen Ne Zaman Başlayacak?

Ender Mıhlar’ın yönetmenliğinde ekranlara gelecek olan dizinin Haziran ayı içerisinde başlaması bekleniyor. Son dakika değişikliği olmazsa yeni dizi yaz ayı içerisinde ve Haziran ayında ilk bölümü ile Fox Tv’de yayınlanacak. Son dakika değişikliklerini yine bu yazımızdan sizlere duyurmaya çalışacağız. Her Yerde Sen dizisi çekimler nerede yapılıyor, dizi seti nerede?

Her Yerde Sen Dizisi Nerede Çekiliyor?

Senaryosunu Deniz Yeşilgün ile Esra Çetek Yılmazer’in yazdığı Her Yerde Sen Dizisi Mayıs ayı içerisinde İstanbul’da sete çıktı. Çekimler İstanbul’da yapılacak. Tabi İstanbul’da özellikle seçilen bazı mekanlar olacak. Mesela Selin ve Demir’in kaldığı ev, çalıştıkları şirket için bazı semtlerde araştırmalar yapıldı ve en uygun mekanlar seçildi. Ayrıntılar bize ulaştıkça bu haberimiz güncellenecektir.

Her Yerde Sen Dizisi Şarkılarını Kim Yapıyor?

Dizinin jenerik müziği için özel bir isimle çalışılmış. Kulislerden gelen bilgilere göre çok heyecan verici ve güzel bir jenerik şarkısı hazırlanıyormuş. İlk tanıtım fragmanı ile jenerik şarkısı ve detayları da bizlerle olacaktır.

Her Yerde Sen Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Her Yerde Sen Dizisi Demir (Furkan Andıç) Kimdir?

Dizide kariyer basamaklarını hızlı adımlarla çıkmış olan Demir İstanbul’da bir şirkete yönetici olarak işe girer. Ancak Demir için hem komik hem de biraz sinir bozucu olayların başlangıcı bu yeni işle beraber başlar. Demir’in Selin ile buluşması ona aşık olmasını konu alan dizide Demir’i Furkan Andıç canlandırmaktadır.

 Her Yerde Sen Dizisi Selin (Aybüke Pusat) Kimdir?

Selin İstanbul’da bir işe girmiştir. Tabi İstanbul’da yaşamayı da göze alan Selin bir ev tutmak ister. Ancak bu ev yanlışlıkla başka birisine daha satılır. Demir ve Selin’in ilk tanışması da bu aynı evi kiralamaları ile başlar. Tabi asıl bomba Demir’in Selin’in çalıştığı iş yerine yönetici olarak gelmesi ile başlayacaktır.

Her Yerde Sen Dizisi Ali Yağcı Kimdir?

Her Yerde Sen Dizisi Aslıhan Malbora Kimdir?

Her Yerde Sen Dizisi Ali Gözüşirin Kimdir?

Her Yerde Sen Dizisi Ali Barkın Kimdir?

Her Yerde Sen Dizisi Deniz Işın Kimdir?

Her Yerde Sen Dizisi Barış Yıldız Kimdir?

Her Yerde Sen Dizisi Cem Cücenoğlu Kimdir?

Her Yerde Sen Dizisi Aziz Caner Kimdir?

Her Yerde Sen Dizisi Ayşe Tunaboylu Kimdir?

Her Yerde Sen Dizisi Binnur Şerbetçioğlu Kimdir?

Etiketler: Her Yerde Sen Dizisi müzikleri Her Yerde Sen Dizisi ne zaman başlayacak Her Yerde Sen Dizisi nerde çekiliyor Her Yerde Sen Dizisi oyuncu kadrosu Her Yerde Sen Dizisi tanıtım fragmanı şarkıları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL