Her Yerde Sen Eylül Kimdir? Gerçek Adı Ne, Hangi Dizilerde Oynadı?

Her Yerde Sen Eylül Kimdir? Gerçek Adı Ne, Hangi Dizilerde Oynadı?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Fox Tv’nin yeni yaz dizisi Her Yerde Sen sevileren izlenmeye devam ediyor. Diziye yeni karakterler de girmeye devam ediyor. Şimdide diziye Eylül karakteri dahil oluyor. Peki Eylül kimdir, Demir ile bağlantısı ne?

Başrollerinde Furkan Andıç ve Aybüke Pusat’ın yer aldığı Her Yerde Sen dizisi 14 haziran cuma günü yayın hayatına başladı. Dizi şuanda 12. bölümü geride bıraktı. Dizinin hikayesi kısaca şöyle; Aynı evi yanlışlıkla kiralayan iki kişi inatlaşarak evi boşaltmaz ve aynı evde yaşamak zorunda kalırlar. Bu yetmezmiş gibi biri diğerinin çalıştığı şirkete yönetici olur.

Aralarında bir de aşk kırıntıları yeşermeye başlayınca iş işten geçer. Ancak Demir eski yaşadığı bir aşktan dolayı bu yeni aşka yelken açamaz. Demir’i bırakıp giden eski aşkı ise Eylül’dür. Eylül ile arasında bir dönem aşk yaşamış ve Eylül ansızın Demir bırakıp gitmiştir. Demir de bu olay sonrasında artık yeni aşklara yelken açmayı bırakmıştır. Peki Eylül kimdir, hangi oyuncu canlandıracak?

Eylül karakterini canlandıran oyuncu Beste Kökdemir’dir. Beste Kökdemir, 1993 Sinop doğumludur. Cem Tatlıtuğ ajansına bağlı olarak çalışmaktadır. Oyunculuğa 2012 yılında yayınlanan Çıplak Gerçek isimli dizi ile adım atmıştır. Haliç Üniversitesi Moda Tasarım ve Bilgi Üniversitesi Sahne ve Gösteri Sanatları Bölümünde eğitim almıştır. Rol aldığı bazı diziler ise 2015 – Tatlı Küçük Yalancılar, 2014 – Not Defteri, 2013 – Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi, 2012 – Çıplak Gerçek (Hazal)

Beste Kökdemir bildiğiniz gibi kariyeri yeni yeni oluşan bir karakterdir. Dizide yan karakter olarak yer alacak. Dizide şirket 2’ye bölünmüş ve iki ayrı şirket olarak devam edecektir. Tabi şirketlere ihtiyaç duyulduğu takdirde yeni isimler de katılabilecek denmişti. Bu anlamda Eylül karakteri de diziye yeni girecek bir eleman olarak karşımıza çıkacak.

Etiketler: her yerde sen demir'in eski sevgilisi kim her yerde sen dizisi eylül kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL