Hercai 2019 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? İşte Yeni Sezon Tarihi!

Hercai 2019 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? İşte Yeni Sezon Tarihi!

Yazar: Emre HERCAİ

Akın Akınözü ve Ebru Şahin’in başrollerinde oynadığı Hercai dizisi 31 Mayıs Cuma sezon finali yaparak tatile girmişti. Şimdi ise Hercai dizisinin yeni sezonu, 2019 2. Sezon ne zaman başlayacak merak edilmeye başlandı. Hercai yeni sezon, 2019 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Yönetmen koltuğunda Cem Karcı’nın oturduğu ve senaryosunu ise Eda Tezcan ile Feraye Şahin’in yazdığı Hercai sektöre hızlı giriş yapan yapımlardan birisi oldu. Yapımcı Banu Akdeniz’in sahi olduğu Mia Yapım tarafından hazırlanan Hercai dizisi kısa sürede büyük ilgi gördü.

15 Mart Cuma günü ilk bölümü ile ekranlara gelmeye başlayan Hercai daha 2. Bölümde reytinglere damgasını vurmayı başardı. Cuma günlerinin en çok izlenen dizisi olan Hercai hem oyunculuk hem çekim yerleri hem de senaryosu ile nadir yapımlar arasında gösteriliyor.

31 Mayıs Cuma günü 12. Bölümle sezon finaline giren dizinin yeni sezonu ne zaman başlayacak merak ediliyor. Sektörde bir çok dizi Mayıs ayı içerisinde sezon finali yapacak. Önceki yıllarda Haziran ayında yapılan sezon finalleri bu yıl Mayıs ayına alındı. Yaklaşık 3-4 aylık bir aranın ardından diziler yeniden ekranlara gelmeye başlayacak. Hercai ne zaman yeni sezona başlayacak?

tıkla>>> Hercai Dizisi Çalan Şarkılar, Tam Liste

Hercai 31 mayısta girdiği sezon tatilini Eylül ayında sonlandıracak. Eylül ayının 2. Haftası, büyük bir değişiklik olmaz ise, 13 Eylül Cuma günü 12. Bölümü ile sevenleriyle buluşacak.

Etiketler: Hercai 2. Sezon ne zaman başlayacak Hercai 2019 ne zaman başlayacak Hercai yeni sezon 12. Bölüm ne zaman


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL