Hercai 5. Bölüm Fragmanı, 12 Nisan Cuma Özeti, Neler Olacak?

Hercai 5. Bölüm Fragmanı, 12 Nisan Cuma Özeti, Neler Olacak?

Yazar: Emre HERCAİ

Hercai 12 Nisan Cuma 5. Bölüm fragmanı ve özeti şimdiden merak edilmeye başlandı. Reyyan’ın Miran’ı göğsünden vurması dizide tüm dengeleri değiştirir. Hercai yeni bölüm fragmanı ve özeti yazımızın devamında.

Hercai’de geçtiğimiz bölümde Reyyan nehre atlamış ve Miran’da onun peşinden atlamıştır. Bu haber tüm Mardin’i sallamıştır. Şadoğlu ve Aslanbey konaklarında yer  yerinden oynamıştır. Hazar, kızı Reyyan’ın ölmüş olacağını kabul etmek istemez ve onu bulmaya yeminlidir. Herkes Reyyan ve Miran’ın ölüp ölmediğini merak etmektedir.

Gözünü kırpmadan Reyyan’ın arkasından nehre atlayan Miran ise Reyyan’ı kurtarmayı başarmıştır. Şimdi sırada ikisinin birlikte kalabileceği, gözlerden uzak ve güvenli bir yer bulmak vardır. Herkesin öldüklerini düşünmelerine izin vererek zaman kazanmaya çalışan Miran’ın tek derdi Reyyan’ı korumaktır. Hercai 5. Bölüm Fragmanı heyecanla beklenirken şok gelişme herkesi şaşırtmıştır.

Miran’ın bilmediği bir şey vardır; Reyyan yaşadığı onca felaketten sonra ne aynı evde kalmak ne de Miran’ın yüzünü görmek istemez. İki aşık mı, iki düşman mı olduklarını belirleyecek seçimi Reyyan yapmış ve Miran’a doğrulttuğu tetiği çekmiştir.

tıkla>>> Hercai Bitecek mi? Yeni Sezonda Devam Edecek mi? Devam Etsin Diyenler Buraya!

Hercai 5. Bölüm Fragmanı, 12 Nisan Cuma Özeti

Etiketler: Hercai 12 Nisan Cuma Özeti Hercai 5. Bölüm Fragmanı Hercai 5. Bölüm Neler Olacak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL