Hercai Dizisi Miran Aslanbey Kimdir? Akın Akınözü Sevgilisi, Kariyeri!

Hercai Dizisi Miran Aslanbey Kimdir? Akın Akınözü Sevgilisi, Kariyeri!

Yazar: Emre HERCAİ

MİA yapımın hazırladığı ve mart ayı içerisinde ATV ekranlarında seyircisiyle buluşacak olan Hercai dizisinin başrol karakteri belli oldu. Miran Aslanbey karakteri ile karşımıza çıkacak olan oyuncu kimdir, oynadığı diziler, sevgilisi, yaşı?

İntikamdan doğan imkansız bir aşk masalı sloganıyla ekranlara gelecek olan Hercai dizisinde Miran karakteri dizinin kilit isimlerinden birisi olacak. Bir yanı aşk bir yanı intikam kokan dizide Miran Aslanbey karakterini canlandıracak olan oyuncu Akın Akınözü’dür.

Akın akınözü 1990 doğumludur. 180 santimetre boyunda olan yakışıklı oyuncu 74 kilogram ağırlığında olup siyah saçlı ve kahverengi gözlüdür. TED kolejinden matematik fen bölümünden mezun olan başarılı oyuncu birçok yapımında görev almıştır. Ankara’da dünyaya gelen Akın akınözü varlıklı bir ailenin çocuğu olarak başarılı bir eğitim hayatı geçirmiştir.

Akın Akınözü 2014 yılında Azrail, 2015 Muhteşem Yüzyıl, 2016 Arkadaşlar İyidir, 2017 Aslan Ailem, 2017-2018 Payitaht Abdülhamid ve 2019 Hercai dizilerinde yer almıştır.

Etiketler: hercai miran kimdir hercai oyuncu kadrosu hercai oyuncuları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL