Hercai Dizisi Nerede Çekiliyor? Mardin’in Neresinde?

Hercai Dizisi Nerede Çekiliyor? Mardin’in Neresinde?

Yazar: Emre HERCAİ

Mia yapımın patronu Banu Akdeniz’in üstlendiği proje “Hercai” çok yakında yayın hayatına başlamak için hazırlanıyor. Hercai dizisi için merak ettiğiniz ve öğrenmek istediğiniz herşeyi sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz.

Hercai dizisi etkileyici ve sürükleyici hikayesi ile aralık ayının sonu ile ocak ayının ilk haftası yayın hayatına başlayacağı aldığımız duyumlar içerisinde. Hercai dizisi güçlü kadrosu ve güçlü aile bağlarına sahip hikayesi ile Mardin de dizi çekimlerine başlandı.

Mardin’in Artuklu ilçesinde dizinin çekimlerinin yapıldığı söyleniyor. Şu sıralar dizilerin çoğu İstanbul dışında çekilmeye başladı. Acaba dizilerin farklı şehir ver konsepte sahip olması mı dizilerin tutunup tutunamadığına yön veriyor?

Farklı şehir de olması izleyiciye hitap ettiğini söyleyebiliriz. Günümüzde “Bir zamanlar çukurova”, “İstanbullu Gelin” ve “Sen Anlat karadeniz” gibi projelerin de İstanbul dışında olması ve ekran hayatına uzun süre tutunması bu tespitin doğruluğunu kanıtlar nitelikte.

Dizinin çeimleri önümüzdeki hafta tamamı ile başlıyor. Oyuncu kadrosunun bir bir tamamlanmasi ile dizi tam tekbir dizi çekimlerine basliyor. Tam olarak bilgi anlamadığımız için dizinin oyuncu kadrosu ile ilgili size bilgi sağlayamıyoruz. Fakat öğrendiğimiz takdir de sizler ile sitemizde paylaşacağız. Dizi ile ilgili bizler ile paylaşacağınız haber ve detayları yorum kısmından bizler ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Etiketler: Hercai dizisi nerede cekiliyor? Mardinin neresinde?


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL