Hercai Dizisi Oyuncu Kadrosu, Kadroda Kimler Var?

Hercai Dizisi Oyuncu Kadrosu, Kadroda Kimler Var?

Yazar: Emre HERCAİ

Yapımcı Banu Akdeniz’in girişimleri ile farklı bir konsepte ekranlara gelecek olan Hercai dizisi daha şimdiden meraklıların ilgi odağı oldu. Dizinin konusu kadar oyuncu kadrosu da merak ediliyor. Dizi dünyasına damga vuracak Hercasi dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var?

Avrupa Avrupa, Aşk Yalanı Sever, Kocamın Ailesi gibi dizilere ve aynı zamanda Sizi Seviyorum, Şeytanın Pabucu, Musallat ve Musallat 2: Lanet gibi sinema filmlerine imza atan MİA yapım yeni projesi Hercai için düğmeye bastı. Senaryo Eda Tezcan’ın kaleminden çıkıyor.

Dizinin çekimleri Mardin’de yapılacak, bu anlamda Hercai Dizisi Nerede Çekiliyor başlıklı yazımızdan dizinin çekim yerleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Cemal Şan oturacak. Bildiğiniz gibi Şan, daha önce Hayat Devam Ediyor ve Türkan gibi başarılı projelere imza atmış bir isim.

Dizinin kadrosu ise Gülden Avşaoğlu’na emanet. Cast direktörlüğünü Avşaoğlu’nun üstlendiği Hercai etkileyici konusu ve güçlü oyuncu kadrosu ile evlerimize konuk olmaya hazırlanıyor. Yeni dizinin ayrıntıları, oyuncuları netleştikçe yazımız güncencellencektir.

Hercai Dizisi Oyuncu Kadrosu

Ebru Şahin, Gülçin Sntırcıoğlu, Macit Sonkan, İlay Erkök, Tansu Taşanlar, Edip Saner, Güneş Hayat, Servet Pandur, Gülçin Hatıhan, Aydan burhan ve İnci Şen

Etiketler: hercai dizisi oyuncuları hercai oyuncu kadrosu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL