Hercai Dizisinden Kim Ayrılıyor?

Hercai Dizisinden Kim Ayrılıyor?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Hercai dizisi, bilindiği üzere ilk yayınlanmaya başladığı zamanlarda zirveden bir türlü inmek bilmiyordu. Reytingleri oldukça iyi olan Hercai dizisi, pandemi nedeniyle mağduriyet yaşayan dizilerden biri oldu. Koronavirüs dönemiyle verilen ara, ne yazık ki Hercai dizisine yaramadı ve reytinglerinde oldukça ciddi düşüşler yaşandı. Hal böyle olunca diziden bazı oyuncular ayrılmak zorunda kaldı. Dizi hayranlarının bu sayede en sık sorduğu sorulardan biri de Hercai dizisinden kim ayrılıyor sorusu oldu. Sizler için bu konuyu detaylı bir şekilde ele aldık. Peki Hercai dizisinden kim ayrılıyor? İşte Hercai dizisinden ayrılan sürpriz oyuncu…

Son alınan bilgilere göre ekranların ünlü dizilerinden biri olan Hercai dizisine ne yazık ki 2 isim birden veda ediyor. Diziden ayrılacak isimlerin Oya Unustası ve Ahmet Tansu Taşanlar yakın zaman içerisinde diziye veda edecek. Ünlü oyuncuların ayrılık nedenleri henüz tam olarak belirlenmemiş olsa da sağlık sorunları nedeniyle diziden ayrılacakları konuşuluyor.

Oya Unustası Kimdir?

Oya Unustası, Hercai dizisinde “Gönül” karakterine hayat veren oyuncudur. Ünlü oyuncu Oya Unustası, 1988 yılında İzmir ilinde dünyaya gelmiştir. Ünlü oyuncunun anne tarafı Selanik göçmeni, baba tarafı ise Bulgaristan göçmenidir. Üniversite öğrenimini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Flüt bölümünde başarıyla tamamlamıştır.

Ahmet Tansu Taşanlar Kimdir?

Ahmet Tansu Taşanlar, Hercai dizisinde “Azad” Karakterine hayat vermektedir. Ünlü oyuncu Ahmet Tansu Taşanlar, 31 mayıs 1984 tarihinde Ankara ilinde dünyaya gelmiştir. İlk tiyotro deneyimini 1996 yılında yaşayan Ahmet Tansu Taşanlar, daha sonra Osmangazi Kültür Evi’nde tiyatro eğitimi almıştır. Ünlü oyuncu üniversite öğrenimini Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Ana Sanat Dalı bölümünde tamamlamıştır.


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL